Malmö

Prodloužený víkend Malmö

Plánujete prodloužený víkend do destinace Malmö? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Malmö

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Malmö na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Turning Torso, Hrad Malmö , Moderna Museet a mnoho dalších. Malmö se nachází ve státě Švédsko přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Malmö je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŠvédskoŠvédsko
👀 Památky
📜 Historie
🌲 Příroda
☕ Kavárny

Rychlý přehled

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (MMX)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Malmö - 18 míst co vidět .

 • Turning Torso, Malmö, Skåne County, Southern Sweden
   

  Turning Torso

  Turning Torso je moderní mrakodrap v Malmö, který je inspirován návrhem španělského architekta Santiago Calatravy. Je to nejvyšší budova ve Skandinávii a nabízí úchvatné výhledy na město a Baltské moře. Ve věži se nachází byty, kanceláře a konferenční místnosti. Pokud hledáte moderní architekturu a panoramatické výhledy, Turning Torso je tím pravým místem pro vás!

 • Malmöhus slott (Innerstaden 10:284)
   

  Hrad Malmö

  Hrad Malmö je dominantou města Malmö a jednou z nejvýznamnějších památek v celém Švédsku. Hrad byl postaven v 16. století a sloužil jako pevnost a královské sídlo. Dnes je zde muzeum s bohatou sbírkou umění a historických artefaktů. Navštivte hrad a prožijte jedinečnou atmosféru minulosti i současnosti.

 • Moderna Museet
   

  Moderna Museet

  Moderna Museet je jedním z nejvýznamnějších muzeí moderního umění v Malmö. Nachází se v centru města a nabízí návštěvníkům širokou škálu výstav a sbírek od švédských i mezinárodních umělců. Muzeum se pyšní moderní architekturou a interaktivními expozicemi, které přinášejí umění blíž k návštěvníkům. Pro milovníky moderního umění je návštěva Moderna Museet v Malmö nezapomenutelným zážitkem.

 • Kostel svatého Petra v Malmö
   

  Kostel svatého Petra v Malmö

  Kostel svatého Petra v Malmö je jedním z nejvýznamnějších historických památek města. Tento gotický kostel byl postaven v 14. století a nabízí návštěvníkům nádherný pohled na město z věže. Uvnitř kostela se nachází mnoho zajímavých artefaktů a uměleckých děl. Kostel svatého Petra je nejen duchovním centrem, ale také významnou turistickou atrakcí Malmö.

 • Pildammsparken
   

  Pildammsparken

  Pildammsparken je obrovský park v Malmö, který nabízí nádherné zelené prostranství a klidné místo k relaxaci. Park je ideální pro pikniky, procházky a sportovní aktivity. Navštivte park v květnu, kdy se zde koná slavnostně nazdobená Pildammsdagarna, největší festival květin v celé Skandinávii. Pildammsparken je skvělým místem pro odpočinek od městského ruchu a užití si krásy přírody v Malmö.

Počasí Malmö

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Malmö

K cestě do destinace Malmö lze využít 1 letiště.

Malmö - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Turín
✨ Prodloužený víkend
🔥 1 086 Kč
sal
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Pohled na Athény
santorini
🤘 Multi-city
🤩 2 469 Kč
Marseille
⏰ Last minute
👍 886 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz