Malmö

Prodloužený víkend Malmö

Plánujete prodloužený víkend do destinace Malmö? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Malmö

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Malmö na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Turning Torso, Malmö Castle, Moderna Museet a mnoho dalších. Malmö se nachází ve státě Švédsko přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Malmö je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŠvédskoŠvédsko

Rychlý přehled

Stát

Švédsko

Letiště

1 letiště (MMX)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Malmö - 19 míst co vidět .

 • Turning Torso, Malmö, Skåne County, Southern Sweden
   

  Turning Torso

  Turning Torso je moderní mrakodrap v Malmö, který je inspirován sochou. Je to nejvyšší budova ve Skandinávii a nabízí úchvatné výhledy na město a Baltské moře. Ve věži se nachází byty, kanceláře a konferenční místnosti. Pokud hledáte moderní architekturu a panoramatické výhledy, Turning Torso je tím pravým místem pro vás!

 • Malmöhus slott (Innerstaden 10:284)
   

  Malmö Castle

  Malmöský hrad je dominantou města Malmö a jednou z nejvýznamnějších památek v celém Švédsku. Hrad byl postaven v 16. století a sloužil jako pevnost a královské sídlo. Dnes je zde muzeum s bohatou sbírkou umění a historických artefaktů. Navštivte hrad a prožijte jedinečnou atmosféru minulosti i současnosti.

 •  

  Moderna Museet

  Moderna Museet je jedním z nejvýznamnějších muzeí moderního umění v Malmö. Nachází se v centru města a nabízí návštěvníkům širokou škálu výstav a sbírek od švédských i mezinárodních umělců. Muzeum se pyšní moderní architekturou a interaktivními expozicemi, které přinášejí umění blíž k návštěvníkům. Pro milovníky moderního umění je návštěva Moderna Museet v Malmö nezapomenutelným zážitkem.

 •  

  St. Peter's Church

  Kostel svatého Petra v Malmö je jedním z nejvýznamnějších historických památek města. Tento gotický kostel byl postaven v 14. století a nabízí návštěvníkům nádherný pohled na město z věže. Uvnitř kostela se nachází mnoho zajímavých artefaktů a uměleckých děl. Kostel svatého Petra je nejen duchovním centrem, ale také významnou turistickou atrakcí Malmö.

 •  

  Pildammsparken

  Pildammsparken je obrovský park v Malmö, který nabízí nádherné zelené prostranství a klidné místo k relaxaci. Park je ideální pro pikniky, procházky a sportovní aktivity. Navštivte park v květnu, kdy se zde koná slavnostně nazdobená Pildammsdagarna, největší festival květin v celé Skandinávii. Pildammsparken je skvělým místem pro odpočinek od městského ruchu a užití si krásy přírody v Malmö.

Počasí Malmö

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Malmö

K cestě do destinace Malmö lze využít 1 letiště.

Malmö - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 11 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz