pohled na náměstí v Mnichově

Prodloužený víkend v Mnichově

Plánujete prodloužený víkend v Mnichově? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Mnichově

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Mnichově na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Marienplatz, Deutsches Museum, Munich Residenz a mnoho dalších. Mnichov se nachází ve státě Německo přibližně 0.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Mnichově je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
NěmeckoNěmecko
👀 Památky
📜 Historie
🏛️ Architektura
🍸 Noční život

Rychlý přehled

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (MUC)

Co vidět v Mnichově

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 24 míst, co vidět v Mnichově .

 • Marienplatz
   

  Marienplatz

  Marienplatz je největším náměstím v Mnichově a je plné historických budov a památek. Každý den se zde koná slavnostní ceremoniál s figurínami, které představují dějiny Mnichova. Náměstí je také výchozím bodem pro prohlídku města a nabízí širokou škálu obchodů, restaurací a kaváren. Nezapomeňte navštívit Mariensäule, sochu Panny Marie, která se nachází uprostřed náměstí.

 • Deutsches Museum
   

  Deutsches Museum

  Deutsches Museum v Mnichově je největší technické muzeum na světě. Zahrnuje více než 50 expozic, které představují vědy a technologie, od astronomie až po vodní dopravu. Návštěvníci se mohou podívat na repliku prvního parního stroje nebo se projít věrnou kopií uhelného dolu. Muzeum je ideální pro rodiny s dětmi a všechny technické nadšence.

 • Munich Residenz
   

  Munich Residenz

  Mnichovská královská rezidence je největší palácový komplex v Německu. Nachází se v samém srdci města a nabízí návštěvníkům neuvěřitelný pohled do dějin Bavorska. Prohlédněte si zde krásné umělecké sbírky, nádherné interiéry a zahrady. Navštivte také Schatzkammer, kde jsou uloženy cennosti bavorských králů. Určitě nevynechejte návštěvu tohoto výjimečného místa při své cestě do Mnichova.

 • English Garden
   

  English Garden

  Anglický park je největší městský park v Mnichově. Park je ideálním místem pro procházky, pikniky a relaxaci v přírodě. Uvnitř parku se nachází jezero, které nabízí možnost koupání a surfování. Pro milovníky piva je zde také pivovar, kde si mohou vychutnat tradiční bavorské pivo. Navštivte tento park a užijte si krásy přírody v srdci Mnichova.

 • Nymphenburg Palace
   

  Nymphenburg Palace

  Nymphenburgský palác je nádherná barokní rezidence bavorských vládců, která se nachází v Mnichově. Palác byl postaven v 17. století a nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Užijte si procházku v krásných zahradách, navštivte muzeum porcelánu a prohlédněte si krásné interiéry paláce. Nymphenburgský palác je skvělou volbou pro milovníky historie a architektury.

Počasí v Mnichově

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Mnichov

K cestě do destinace Mnichov lze využít 1 letiště.

Ubytování v Mnichově

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz