Nottingham - Exterior, Council House, Nottingham

Prodloužený víkend Nottingham

Plánujete prodloužený víkend do destinace Nottingham? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Nottingham

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Nottingham na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Nottingham Castle, Nottingham Industrial Museum, Nottingham Contemporary a mnoho dalších. Nottingham se nachází ve Spojeném království přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Nottingham je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (EMA)
Časový posun
-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Nottingham - 20 míst co vidět .

 • Nottingham Castle
   

  Nottingham Castle

  Hrad Nottingham je legendárním místem v historii Anglie a nabízí nádherný výhled na město Nottingham. V muzeu se můžete dozvědět o historii hradu a jeho významu pro město. Galerie pak hostí rozmanité výstavy a umělecké díla. Navštivte toto kouzelné místo a prožijte nezapomenutelnou zážitek z historie a kultury.

 • Nottingham Industrial Museum
   

  Nottingham Industrial Museum

  Muzeum průmyslu v Nottinghamu nabízí fascinující pohled na historii města a jeho průmyslové dědictví. Vystavené stroje, nástroje a technologie představují nejenom historii průmyslu, ale také ukazují, jak se technologie vyvíjela a jaký vliv měla na život místních obyvatel. Muzeum je ideálním místem pro všechny, kteří se zajímají o technické dědictví a historii průmyslu.

 • Nottingham Contemporary
   

  Nottingham Contemporary

  Nottingham Contemporary je moderní galerie umístěná v centru Nottinghamu. Nabízí širokou škálu výstav a akcí, které zahrnují současné umění, filmové projekce a hudební koncerty. Tato galerie je ideálním místem pro milovníky umění, kteří hledají inspiraci a nové zážitky. Navštivte Nottingham Contemporary a objevte svět současného umění v srdci města Nottinghamu.

 • Highfields Park
   

  Highfields Park

  Highfields Park je ideálním místem pro pikniky, procházky nebo relaxaci u jezera. Okolí parku nabízí mnoho možností pro sportovní aktivity, jako jsou tenisové kurty, golfové hřiště a cyklostezky. Nechte se unést krásou parku a užijte si klidné odpoledne v srdci Nottinghamu.

 • On a warm but cloudy day in Nottingham.
   

  Wollaton Hall

  Wollaton Hall je historický dům se nacházející v Nottinghamu. Jeho architektura zahrnuje prvky elizabetánského a tudorovského stylu. Interiéry jsou plné uměleckých děl a historických artefaktů. Okolní park nabízí dokonalou možnost pro pikniky a procházky. Wollaton Hall byl také použit jako kulisa pro několik filmů, včetně Batmana. Navštivte tento úžasný dům a prožijte kousek historie v srdci Anglie.

Počasí Nottingham

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Nottingham

K cestě do destinace Nottingham lze využít 1 letiště.

Nottingham - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Kalamata
✈️ Zpátečka
😍 965 Kč
Malta - zátoka
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč

Červnové letenky na Maltu

Malta
Před 34 hodinami
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz