Oran - Ain el Turck ,Oran Province (Algeria).

Prodloužený víkend Oran

Plánujete prodloužený víkend do destinace Oran? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Oran

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Oran na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Fort de Santa Cruz, Oran Sheraton Hotel, Bey Palace a mnoho dalších. Oran se nachází ve státě Alžírsko přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Oran je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
AlžírskoAlžírsko

Rychlý přehled

Stát

Alžírsko

Letiště

1 letiště (ORN)

Časový posun

Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Oran - 13 míst co vidět .

 • Fort de Santa Cruz
   

  Fort de Santa Cruz

  Fort de Santa Cruz je historickou památkou v Oranu, na západním pobřeží Alžíru. Tento pevnostní komplex byl postaven v 16. století a sloužil k obraně proti pirátům a invazím. Dnes je Fort de Santa Cruz oblíbeným turistickým cílem a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a moře. Navštivte tuto památku a prozkoumejte historii Oranu a Alžíru.

 • Le Sheraton à Oran
   

  Oran Sheraton Hotel

  Oran Sheraton Hotel je ideální volbou pro ty, kteří hledají luxusní ubytování v Oranu. Hotel se nachází v blízkosti mnoha turistických atrakcí a nabízí širokou škálu služeb a vybavení. Hosté si mohou vychutnat vynikající jídlo v hotelové restauraci a relaxovat v bazénu nebo v sauně. Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené a nabízejí nádherný výhled na okolní krajinu. Oran Sheraton Hotel je perfektní volbou pro ty, kteří hledají pohodlný a elegantní pobyt v Oranu.

 • Bey Palace
   

  Bey Palace

  Palác Bey v Oranu je impozantní budova, která vás okouzlí svým orientálním stylem. Tento palác byl postaven v 18. století a sloužil jako sídlo guvernéra. Dnes je z něj muzeum, ve kterém můžete vidět mnoho historických artefaktů a uměleckých děl. Navštivte tento nádherný palác a prohlédněte si krásu alžírské historie a kultury.

 • Ahmed Zabana National Museum
   

  Ahmed Zabana National Museum

  Národní muzeum Ahmeda Zabany je jednou z nejvýznamnějších kulturních institucí v Oranu. Muzeum se nachází v moderní budově a nabízí návštěvníkům možnost objevit bohatou historii a kulturu Alžírska. Výstavy zahrnují exponáty od starověkých civilizací až po moderní umění. Navštivte Národní muzeum Ahmeda Zabany a objevte fascinující svět alžírské historie a kultury.

 • Marche Medina Jedida
   

  Marche Medina Jedida

  Marche Medina Jedida je největší tržiště v Oranu, které nabízí širokou škálu místních produktů. Procházejte se mezi stánky s kořením, ovocem, zeleninou a mnoha dalšími lahůdkami. Užijte si autentickou atmosféru a ochutnejte místní speciality. Marche Medina Jedida je nezapomenutelným zážitkem pro všechny milovníky kulinářských dobrodružství a místní kultury.

Počasí Oran

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Oran

K cestě do destinace Oran lze využít 1 letiště.

Oran - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Nosy Be
🌴 Dovolená
😎 20 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👌 1 517 Kč
milan
Palma de Mallorca
🤘 Multi-city
🤩 2 552 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
🚀 2 015 Kč

Letní letenky do Kampánie

Itálie
Před 45 hodinami
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🔥 1 443 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz