Oran - Ain el Turck ,Oran Province (Algeria).

Oran - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 13 míst, které musíš určitě navštívit v Oran.

Oran - co musíš vidět

Fort de Santa Cruz
 

Fort de Santa Cruz

Fort de Santa Cruz je historickou památkou v Oranu, na západním pobřeží Alžíru. Tento pevnostní komplex byl postaven v 16. století a sloužil k obraně proti pirátům a invazím. Dnes je Fort de Santa Cruz oblíbeným turistickým cílem a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a moře. Navštivte tuto památku a prozkoumejte historii Oranu a Alžíru.

Le Sheraton à Oran
 

Oran Sheraton Hotel

Oran Sheraton Hotel je ideální volbou pro ty, kteří hledají luxusní ubytování v Oranu. Hotel se nachází v blízkosti mnoha turistických atrakcí a nabízí širokou škálu služeb a vybavení. Hosté si mohou vychutnat vynikající jídlo v hotelové restauraci a relaxovat v bazénu nebo v sauně. Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené a nabízejí nádherný výhled na okolní krajinu. Oran Sheraton Hotel je perfektní volbou pro ty, kteří hledají pohodlný a elegantní pobyt v Oranu.

Bey Palace
 

Bey Palace

Palác Bey v Oranu je impozantní budova, která vás okouzlí svým orientálním stylem. Tento palác byl postaven v 18. století a sloužil jako sídlo guvernéra. Dnes je z něj muzeum, ve kterém můžete vidět mnoho historických artefaktů a uměleckých děl. Navštivte tento nádherný palác a prohlédněte si krásu alžírské historie a kultury.

Ahmed Zabana National Museum
 

Ahmed Zabana National Museum

Národní muzeum Ahmeda Zabany je jednou z nejvýznamnějších kulturních institucí v Oranu. Muzeum se nachází v moderní budově a nabízí návštěvníkům možnost objevit bohatou historii a kulturu Alžírska. Výstavy zahrnují exponáty od starověkých civilizací až po moderní umění. Navštivte Národní muzeum Ahmeda Zabany a objevte fascinující svět alžírské historie a kultury.

Marche Medina Jedida
 

Marche Medina Jedida

Marche Medina Jedida je největší tržiště v Oranu, které nabízí širokou škálu místních produktů. Procházejte se mezi stánky s kořením, ovocem, zeleninou a mnoha dalšími lahůdkami. Užijte si autentickou atmosféru a ochutnejte místní speciality. Marche Medina Jedida je nezapomenutelným zážitkem pro všechny milovníky kulinářských dobrodružství a místní kultury.

Place du 1er Novembre
 

Place du 1er Novembre

Place du 1er Novembre je hlavním náměstím města Oran v Alžírsku. Tento nádherný náměstí je obklopeno impozantními budovami a je oblíbeným místem pro procházky a relaxaci. Navštivte místní kavárny a ochutnejte tradiční alžírskou kávu nebo si užijte místní atmosféru na trhu s místními pochoutkami. Place du 1er Novembre je skvělým výchozím bodem pro prozkoumání dalších krás města Oran.

La Gare d'Oran
 

La Gare d'Oran

La Gare d'Oran je historickou železniční stanicí, která se nachází v centru města Oran. Tato nádherná budova z konce 19. století je známá svým impozantním vzhledem a je považována za jednu z nejkrásnějších stanic v Alžírsku. Pokud hledáte místo, kde si můžete užít atmosféru minulosti, určitě navštivte La Gare d'Oran a procházejte se po jejích kulisách, které vás přenesou do doby, kdy se zde vlaky poprvé objevily.

La Fontaine d'Aucour
 

La Fontaine d'Aucour

La Fontaine d'Aucour je krásná fontána v centru Oranu. Tato historická památka je oblíbeným místem pro procházky a odpočinek. Fontána byla postavena v 19. století a její voda je známá pro své léčivé účinky. Navštivte La Fontaine d'Aucour a užijte si krásné výhledy na okolní město a příjemnou atmosféru tohoto místa.

Placeholder image.
 

Chateau Neuf

Chateau Neuf je historický hrad, který se nachází v Oranu. Tento nádherný hrad nabízí krásné výhledy na město a přilehlé okolí. Hrad byl postaven v 19. století a sloužil jako sídlo francouzských guvernérů. Dnes je to oblíbená turistická atrakce a často se zde konají kulturní akce a festivaly. Navštivte Chateau Neuf a prožijte nezapomenutelný zážitek z cestování do Oranu.

Eglise St Louis
 

Eglise St Louis

Eglise St Louis je krásný kostel v Oranu. Jeho historie sahá až do 19. století, kdy byl postaven francouzskými kolonisty. Kostel je jednou z nejvýznamnějších památek města a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Navštivte Eglise St Louis a prožijte nezapomenutelný zážitek v Oranu.

Porte de Santon
 

Porte de Santon

Porte de Santon je historickou bránou v Oranu. Tato brána byla postavena v 16. století a v minulosti sloužila jako vstup do města. Dnes je to oblíbená turistická atrakce, kterou si můžete prohlédnout při procházce po městě. Užijte si nádherný výhled na okolní krajinu a poznávejte historii této krásné oblasti.

Citadelle de la Casbah
 

Citadelle de la Casbah

Citadelle de la Casbah je historická pevnost v Oranu, která nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Tato pevnost byla postavena v 16. století a sloužila jako obrana proti útokům. Dnes je to oblíbená turistická atrakce, kterou byste neměli vynechat při návštěvě Oranu. Prozkoumejte historii této pevnosti a užijte si nezapomenutelný výhled na město a moře.

googleusercontent.com
 

Fort Santa Cruz, Oran

Fort Santa Cruz v Oranu je historickou památkou, která stojí na útesu nad Středozemním mořem. Postavený v 16. století, tento fort sloužil jako obrana proti pirátům a dalším hrozbám. Nyní je to oblíbená turistická atrakce, která nabízí úchvatné výhledy a fascinující historii. Vydejte se na prohlídku a objevte tajemství tohoto impozantního fortu.

Mapa

⭐ Vše (13)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Oran s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz