Oran - Ain el Turck ,Oran Province (Algeria).

Oran průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Oran

Oran je fascinující město ležící na severozápadě Alžírska. Toto přístavní město nabízí malebné nábřeží, pláže a mnoho historických památek. Navštivte pevnost Santa Cruz, která poskytuje úchvatný výhled na město a moře. Prozkoumejte půvabné uličky v historické části města a nezapomeňte navštívit slavnou Velkou Mešitu, která je dokonalým příkladem maurské architektury. Oran je místem, kde si jistě přijdete na své, ať už jde o kulturu, historii či odpočinek.

AlžírskoAlžírsko

Co vidět

Fort de Santa Cruz
 

Fort de Santa Cruz

Fort de Santa Cruz je historickou památkou v Oranu, na západním pobřeží Alžíru. Tento pevnostní komplex byl postaven v 16. století a sloužil k obraně proti pirátům a invazím. Dnes je Fort de Santa Cruz oblíbeným turistickým cílem a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a moře. Navštivte tuto památku a prozkoumejte historii Oranu a Alžíru.

Le Sheraton à Oran
 

Oran Sheraton Hotel

Oran Sheraton Hotel je ideální volbou pro ty, kteří hledají luxusní ubytování v Oranu. Hotel se nachází v blízkosti mnoha turistických atrakcí a nabízí širokou škálu služeb a vybavení. Hosté si mohou vychutnat vynikající jídlo v hotelové restauraci a relaxovat v bazénu nebo v sauně. Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené a nabízejí nádherný výhled na okolní krajinu. Oran Sheraton Hotel je perfektní volbou pro ty, kteří hledají pohodlný a elegantní pobyt v Oranu.

Bey Palace
 

Bey Palace

Palác Bey v Oranu je impozantní budova, která vás okouzlí svým orientálním stylem. Tento palác byl postaven v 18. století a sloužil jako sídlo guvernéra. Dnes je z něj muzeum, ve kterém můžete vidět mnoho historických artefaktů a uměleckých děl. Navštivte tento nádherný palác a prohlédněte si krásu alžírské historie a kultury.

Ahmed Zabana National Museum
 

Ahmed Zabana National Museum

Národní muzeum Ahmeda Zabany je jednou z nejvýznamnějších kulturních institucí v Oranu. Muzeum se nachází v moderní budově a nabízí návštěvníkům možnost objevit bohatou historii a kulturu Alžírska. Výstavy zahrnují exponáty od starověkých civilizací až po moderní umění. Navštivte Národní muzeum Ahmeda Zabany a objevte fascinující svět alžírské historie a kultury.

Marche Medina Jedida
 

Marche Medina Jedida

Marche Medina Jedida je největší tržiště v Oranu, které nabízí širokou škálu místních produktů. Procházejte se mezi stánky s kořením, ovocem, zeleninou a mnoha dalšími lahůdkami. Užijte si autentickou atmosféru a ochutnejte místní speciality. Marche Medina Jedida je nezapomenutelným zážitkem pro všechny milovníky kulinářských dobrodružství a místní kultury.

Place du 1er Novembre
 

Place du 1er Novembre

Place du 1er Novembre je hlavním náměstím města Oran v Alžírsku. Tento nádherný náměstí je obklopeno impozantními budovami a je oblíbeným místem pro procházky a relaxaci. Navštivte místní kavárny a ochutnejte tradiční alžírskou kávu nebo si užijte místní atmosféru na trhu s místními pochoutkami. Place du 1er Novembre je skvělým výchozím bodem pro prozkoumání dalších krás města Oran.

Oran - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 2007 km
Nejbližší letiště ORN
8 km od centra
Přímý let
~ 2h 47min
Alžírsko Alžírsko
Časový posun proti ČR
Stejný jako v ČR
Obsluhující letiště
ORN
Oran - Ain el Turck ,Oran Province (Algeria).
Oran - Ain el Turck ,Oran Province (Algeria).Fort de Santa CruzLe Sheraton à OranBey PalaceAhmed Zabana National MuseumMarche Medina JedidaPlace du 1er NovembreLa Gare d'OranLa Fontaine d'AucourEglise St LouisPorte de SantonCitadelle de la Casbah

Počasí jaro

Březen
Max: 21 °C
Min: 8 °C
Duben
Max: 23 °C
Min: 10 °C
Květen
Max: 26 °C
Min: 13 °C

Počasí léto

Červen
Max: 31 °C
Min: 17 °C
Červenec
Max: 34 °C
Min: 20 °C
Srpen
Max: 35 °C
Min: 21 °C

Počasí podzim

Září
Max: 31 °C
Min: 19 °C
Říjen
Max: 27 °C
Min: 15 °C
Listopad
Max: 21 °C
Min: 11 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 18 °C
Min: 7 °C
Leden
Max: 17 °C
Min: 6 °C
Únor
Max: 18 °C
Min: 6 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz