Oran - Ain el Turck ,Oran Province (Algeria).

Letenky do Oran

Hledáte levné letenky do destinace Oran? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Oran

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Oran navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
AlžírskoAlžírsko

Stručně a jasně

Stát
Alžírsko
Letiště
1 letiště (ORN)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Oran.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 47min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Es Senia Airport se nachází 8 km od centra města Oran.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Oran od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Oran je letiště Es Senia Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Es Senia Airport (ORN)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Oran je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Oran

K cestě do destinace Oran lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Oran - 13 míst co vidět .

 • Fort de Santa Cruz
   

  Fort de Santa Cruz

  Fort de Santa Cruz je historickou památkou v Oranu, na západním pobřeží Alžíru. Tento pevnostní komplex byl postaven v 16. století a sloužil k obraně proti pirátům a invazím. Dnes je Fort de Santa Cruz oblíbeným turistickým cílem a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a moře. Navštivte tuto památku a prozkoumejte historii Oranu a Alžíru.

 • Le Sheraton à Oran
   

  Oran Sheraton Hotel

  Oran Sheraton Hotel je ideální volbou pro ty, kteří hledají luxusní ubytování v Oranu. Hotel se nachází v blízkosti mnoha turistických atrakcí a nabízí širokou škálu služeb a vybavení. Hosté si mohou vychutnat vynikající jídlo v hotelové restauraci a relaxovat v bazénu nebo v sauně. Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené a nabízejí nádherný výhled na okolní krajinu. Oran Sheraton Hotel je perfektní volbou pro ty, kteří hledají pohodlný a elegantní pobyt v Oranu.

 • Bey Palace
   

  Bey Palace

  Palác Bey v Oranu je impozantní budova, která vás okouzlí svým orientálním stylem. Tento palác byl postaven v 18. století a sloužil jako sídlo guvernéra. Dnes je z něj muzeum, ve kterém můžete vidět mnoho historických artefaktů a uměleckých děl. Navštivte tento nádherný palác a prohlédněte si krásu alžírské historie a kultury.

 • Ahmed Zabana National Museum
   

  Ahmed Zabana National Museum

  Národní muzeum Ahmeda Zabany je jednou z nejvýznamnějších kulturních institucí v Oranu. Muzeum se nachází v moderní budově a nabízí návštěvníkům možnost objevit bohatou historii a kulturu Alžírska. Výstavy zahrnují exponáty od starověkých civilizací až po moderní umění. Navštivte Národní muzeum Ahmeda Zabany a objevte fascinující svět alžírské historie a kultury.

 • Marche Medina Jedida
   

  Marche Medina Jedida

  Marche Medina Jedida je největší tržiště v Oranu, které nabízí širokou škálu místních produktů. Procházejte se mezi stánky s kořením, ovocem, zeleninou a mnoha dalšími lahůdkami. Užijte si autentickou atmosféru a ochutnejte místní speciality. Marche Medina Jedida je nezapomenutelným zážitkem pro všechny milovníky kulinářských dobrodružství a místní kultury.

Počasí Oran

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Oran

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
Gdaňsk
Riga
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 16 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 38 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 13 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz