Ostersund - Arctura på natten.

Prodloužený víkend Ostersund

Plánujete prodloužený víkend do destinace Ostersund? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Ostersund

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Ostersund na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Jamtli, Frösötornet, Moose Garden a mnoho dalších. Ostersund se nachází ve státě Švédsko přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Ostersund je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŠvédskoŠvédsko

Rychlý přehled

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (OSD)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ostersund - 9 míst co vidět .

 • Jamtli
   

  Jamtli

  Jamtli Open-Air Museum v Ostersundu je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat historii a kulturu Švédska. V muzeu se nachází řada historických domů a budov, které ukazují, jak lidé v této oblasti žili a pracovali v minulosti. Nenechte si ujít tradiční Švédské slavnosti a ochutnejte místní speciality. Jamtli je skvělou volbou pro celou rodinu.

 • Frösötornet
   

  Frösötornet

  Frösötornet je nejvyšší rozhledna v Östersundu a nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Postavena byla v roce 2019 a od té doby se stala oblíbeným místem pro turisty i místní obyvatele. Vstup na rozhlednu je zdarma a otevřeno je celoročně. Navštivte Frösötornet a užijte si nezapomenutelný zážitek z výhledu na krásy Östersundu!

 • Moose Garden
   

  Moose Garden

  Pokud se chcete setkat s neuvěřitelnou švédskou faunou, navštivte Moose Garden v Ostersundu. Tento park je domovem pro mnoho losů, kteří se volně pohybují po rozlehlém území. Kromě losů zde najdete také další zvířata, jako jsou sobi, lišky a medvědi. Vstupné je velmi příznivé a vaše návštěva pomůže parku v jeho snaze o ochranu a záchranu zvířat.

 • Frösön
   

  Frösön

  Frösön je ostrov v jezeře Storsjön, který nabízí krásné výhledy na okolní krajinu. Na ostrově se nachází mnoho historických památek, jako například kostel z 12. století a zřícenina hradu. Pro milovníky zvířat je k dispozici Frösö Zoo, kde můžete vidět mnoho druhů místních zvířat. Frösön je ideální pro procházky a cyklistiku a nabízí klidnou alternativu k rušnějšímu centru Ostersundu.

 • Badhusparken
   

  Badhusparken

  Badhusparken je krásný park v centru města Ostersund. Procházejte se kolem jezírka nebo si odpočiňte na lavičkách. Park nabízí také moderní koupaliště, kde si můžete užít relaxaci v sauně nebo v bazénu. Badhusparken je ideálním místem pro rodinnou zábavu nebo klidný pobyt v přírodě.

Počasí Ostersund

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Ostersund

K cestě do destinace Ostersund lze využít 1 letiště.

Ostersund - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Katánie
Pisa
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
💣 11 290 Kč
Brusel
✨ Víkendovka
🚀 1 164 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
marsa-alam
🌴 Dovolená
👌 12 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz