Palanga - Palanga

Prodloužený víkend Palanga

Plánujete prodloužený víkend do destinace Palanga? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Palanga

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Palanga na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Gintaro muziejus, Birutė Hill, Jūratė ir Kastytis a mnoho dalších. Palanga se nachází ve Litvě přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Palanga je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
LitvaLitva

Rychlý přehled

Stát
Litva
Letiště
1 letiště (PLQ)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Palanga - 9 míst co vidět .

 • Gintaro muziejus
   

  Gintaro muziejus

  Gintaro muzeum v Palangě je umístěno na statku s nádhernou zahradou. Muzeum nabízí exponáty litvinského umění, kultury a slavného jantaru. Pro milovníky historie a umění je to skvělé místo k návštěvě. Muzeum se nachází v blízkosti pláže, což je ideální pro ty, kteří chtějí spojit kulturu s odpočinkem u moře.

 • Birutė Hill
   

  Birutė Hill

  Birutė Hill v Palangě je jedním z nejznámějších míst v Litvě. Nachází se v přírodním parku a nabízí nádherný výhled na město a Baltské moře. Legenda praví, že na této hoře žila dávná litevská kněžna Birutė. Dnes se zde nachází památník Birutė a muzeum, které ukazuje historii Palangy a okolí. Mnoho turistů se sem vydává za krásným výhledem a procházkou v přírodě.

 • Jūratė ir Kastytis
   

  Jūratė ir Kastytis

  Palanga je oblíbené letovisko na pobřeží Baltského moře v Litvě. Jeho největší atrakcí je Jūratė a Kastytis - socha postavená na pláži, která připomíná legendu o lásce mezi mořskou pannou a rybářem. Okolí sochy je ideálním místem pro procházky a relaxaci. Město Palanga nabízí také mnoho dalších možností zábavy, jako jsou vodní sporty, cykloturistika a bohatou noční scénu.

 • Palangos lieptas
   

  Palangos lieptas

  Palangos lieptas je nejdelší dřevěný mol v Litvě, který se rozprostírá do Baltského moře. Je to oblíbené místo pro procházky, rybolov a pozorování západu slunce. Na molu najdete také několik stánků s občerstvením a suvenýry. V letních měsících je zde velký nápor turistů, takže je dobré se sem vydat včas. Pokud hledáte klidnější atmosféru, doporučujeme navštívit Palangos lieptas v ranních hodinách.

 • Palanga sahili
   

  Palanga sahili

  Palanga je oblíbeným letoviskem na pobřeží Baltského moře v Litvě. Jeho největší předností je nádherná písečná pláž, která se táhne podél pobřeží. Kromě koupání a slunění nabízí Palanga také spoustu kulturních akcí a památek, jako je například Palangský muzeum, Muzeum Ámberu nebo Palangský park. Pro milovníky přírody je ideální procházka po místním lesoparku, kde můžete objevovat mnoho druhů rostlin a zvířat.

Počasí Palanga

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Palanga

K cestě do destinace Palanga lze využít 1 letiště.

Palanga - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Bologna
Sardinie
Bergamo
🤘 Multi-city
🚀 1 631 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
😎 788 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
👌 764 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz