rhodos z výšky

Prodloužený víkend v Rhodosu

Plánujete prodloužený víkend v Rhodosu? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Rhodosu

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Rhodosu na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Lindos Acropolis, Údolí motýlů, Hrad Kritinia a mnoho dalších. Rhodos se nachází ve Řecku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Rhodosu je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŘeckoŘecko
🌲 Příroda
🏛️ Architektura
🌊 Moře
🍸 Noční život
⛱️ Písečné pláže

Rychlý přehled

Stát
Řecko
Letiště
1 letiště (RHO)
Časový posun
+1h

Co vidět v Rhodosu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 9 míst, co vidět v Rhodosu .

 • Lindos Acropolis
   

  Lindos Acropolis

  Lindos Acropolis je nejvýznamnější historickou památkou na Rhodu. Nachází se na vrcholu kopce a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Tento akropol byl postaven v 4. století př. n. l. a je považován za jedno z nejkrásnějších řeckých archeologických nalezišť. Prozkoumejte ruiny chrámů a divadel a vydejte se na cestu do minulosti. Navštivte Lindos Acropolis a objevte krásy starověkého Řecka.

 • Butterflies Valley
   

  Údolí motýlů

  Údolí motýlů na Rhodu je jedinečným místem, kde můžete vidět tisíce motýlů v jejich přirozeném prostředí. Toto krásné údolí s vodopády a malými jezírky je ideálním místem pro romantickou procházku. Navštivte toto místo v období od června do září a uvidíte, jak se vám otevřou křídla nejkrásnějších motýlů, které kdy spatříte.

 • Kritinia Castle
   

  Hrad Kritinia

  Hrad Kritinia je malebná zřícenina na Rhodu, která nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Vystoupejte na vrchol hradu a užijte si panoramatický výhled na moře a okolní ostrovy. Hrad byl postaven v 15. století a sloužil jako obranná pevnost. Dnes je oblíbeným místem pro turisty, kteří se chtějí projít historickými zříceninami a užít si krásné výhledy na okolní krajinu.

 • Church of the Virgin Mary Tsambika (Kyra Psili)
   

  Kyra Psili

  Kostel Panny Marie Tsambika, také známý jako Kyra Psili, se nachází na Rhodosu a je jednou z nejstarších a nejvýznamnějších církevních památek na ostrově. Kostel je postaven na vrcholu kopce a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Interiér kostela je zdoben freskami a ikonami, které jsou důležitou součástí řeckého náboženského dědictví. Navštivte tento krásný kostel a objevte jeho historii a kulturu.

 • Filerimos Monastery
   

  Filerimos Monastery

  Filerimos Monastery je klášter na ostrově Rhodos, který nabízí nádherné výhledy na celé okolí. Klášter byl postaven v 15. století a nabízí návštěvníkům krásné architektonické prvky a historické artefakty. Procházka po klášterních zahradách a návštěva kaple je nezapomenutelným zážitkem. Pro milovníky historie a architektury je Filerimos Monastery nevynechatelnou zastávkou na Rhodu.

Počasí v Rhodosu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Rhodos

K cestě do destinace Rhodos lze využít 1 letiště.

Ubytování v Rhodosu

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz