Ronneby - Munktrappan (Monk steps) from the town square up to Heliga kors kyrka in Ronneby.

Prodloužený víkend Ronneby

Plánujete prodloužený víkend do destinace Ronneby? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Ronneby

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Ronneby na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Ronneby Brunnspark, Ronneby Brunn, Björketorp Runestone a mnoho dalších. Ronneby se nachází ve státě Švédsko přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Ronneby je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŠvédskoŠvédsko

Rychlý přehled

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (RNB)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ronneby - 7 míst co vidět .

 • Ronneby Brunnspark
   

  Ronneby Brunnspark

  Ronneby Brunnspark je nádherný park v městečku Ronneby. Tento park je jedinečný svými kvetoucími zahradami, které lákají návštěvníky z celého světa. Kromě toho můžete navštívit mnoho historických budov a užít si relaxaci v blízkosti jezera. Zkrátka ideální místo pro odpočinek a relaxaci v přírodě.

 • Ronneby Brunn
   

  Ronneby Brunn

  Ronneby Brunn je krásné lázeňské městečko s bohatou historií a přírodními krásami. Oblíbené pro své minerální prameny a léčebné vlastnosti, lázeňský park nabízí klidné procházky a krásné výhledy. Navštivte také Brunnskyrkan, nejstarší kostel v Ronneby, a prozkoumejte město plné historických památek a kaváren. Ronneby Brunn je ideální pro ty, kteří hledají relaxaci a krásu přírody.

 • Björketorp Runestone
   

  Björketorp Runestone

  Björketorp Runestone je starobylý kamenný monument, který se nachází poblíž města Ronneby. Tento monument je považován za jednu z nejvýznamnějších památek v oblasti a je obklopen krásnou přírodou. Kamenná deska je zdobena různými symboly a historici se stále snaží odhalit tajemství, které se za nimi skrývá. Pokud hledáte místo plné historie a tajemství, Björketorp Runestone je pro vás tou správnou volbou.

 • Heliga Kors Church
   

  Heliga Kors Church

  Kostel svatého Kříže v Ronneby je krásnou památkou s bohatou historií. Tento kostel byl postaven v 17. století a od té doby byl několikrát přestavěn. Interiér kostela je plný krásných soch a maleb. Navštivte tento kostel a prožijte okamžik klidu a pokoje v jeho nádherných prostorách.

 • Ronneby Old Water Tower
   

  Ronneby Old Water Tower

  Stará vodárenská věž v Ronneby je jednou z nejvýznamnějších památek města. Vystoupejte na vrchol věže a užijte si krásný výhled na okolní krajinu. Věž byla postavena v roce 1910 a sloužila jako zásobárna pitné vody pro místní obyvatele. Dnes je věž oblíbeným místem pro turisty, kteří si chtějí užít nádherný výhled na okolní krajinu.

Počasí Ronneby

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Ronneby

K cestě do destinace Ronneby lze využít 1 letiště.

Ronneby - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 017 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz