rostock

Prodloužený víkend v Rostocku

Plánujete prodloužený víkend v Rostocku? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Rostocku

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Rostocku na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například IGA Park, Kunsthalle Rostock, Marienkirche a mnoho dalších. Rostock se nachází ve státě Německo přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Rostocku je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
NěmeckoNěmecko
📜 Historie
🏛️ Architektura
🏺 Museum
🌊 Moře

Rychlý přehled

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (RLG)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět v Rostocku

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 19 míst, co vidět v Rostocku .

 • IGA Park
   

  IGA Park

  IGA Park je jedním z nejkrásnějších parků v Rostocku. Byl postaven v roce 2003 pro Světovou výstavu zahradnictví a je plný barevných květinových záhonů a zahrad. Park nabízí spoustu aktivit, jako jsou cyklistické stezky, turistické trasy, dětská hřiště a mnoho dalšího. Užijte si krásný den v přírodě a relaxujte v tomto nádherném parku.

 • Kunsthalle Rostock
   

  Kunsthalle Rostock

  Rostockská galerie umění, známá také jako Kunsthalle Rostock, je skvělým místem pro milovníky umění. Nachází se v centru města Rostock a nabízí širokou škálu uměleckých děl, od tradičních až po moderní. Galerie je také známá pro své zajímavé výstavy a kulturní akce. Navštivte toto místo a objevte krásu umění v Rostocku.

 • Marienkirche
   

  Marienkirche

  Kostel Panny Marie v Rostocku je jedním z nejvýznamnějších historických památek v severním Německu. Tento gotický kostel byl postaven v 13. století a nabízí návštěvníkům úchvatné výhledy na město a pobřeží Baltského moře. Uvnitř kostela se nachází nádherné vitráže a umělecká díla.

 • Das Traditionsschiff Typ Frieden beherbergt als Museumsschiff sehr viel Wissenswertes aus dem Schiffbau in Rostock. Alle Decks können besichtigt…
   

  Schifffahrtsmuseum Rostock

  Schifffahrtsmuseum Rostock je muzeum v přístavu v historické lodi Frieden. Tato nádherná loď byla postavena v roce 1957 v bývalé NDR jako školní loď pro námořníky. Dnes je loď otevřená pro veřejnost a nabízí fascinující prohlídky. Vstupte na palubu a poznávejte historii této krásné lodě, která vás zavede do minulosti a ukáže vám, jak se plavilo na moři v minulosti.

 • Universitätskirche
   

  Universitätskirche

  Návštěva opatského kláštera Svatého Kříže v Rostocku je zážitek, který vás přenese do historie. Klášter byl založen v 13. století a je jedním z nejvýznamnějších středověkých památek v oblasti. Užijte si klid a ticho v klášterní zahradě a obdivujte nádhernou gotickou architekturu.

Počasí v Rostocku

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Rostock

K cestě do destinace Rostock lze využít 1 letiště.

Ubytování v Rostocku

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🔥 740 Kč
Pisa
Sardinie
Bologna
🤘 Multi-city
🤩 1 532 Kč
Ženeva
✨ Prodloužený víkend
👌 956 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
👌 777 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz