Tabuk - 1435/20/10

Prodloužený víkend Tabuk

Plánujete prodloužený víkend do destinace Tabuk? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Tabuk

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Tabuk na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Tubuk Fortress, King Abdulaziz Park, Al-Amuaj Park (Female Only) a mnoho dalších. Tabuk se nachází ve státě Saúdská Arábie přibližně 4h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Tabuk je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Asie
Saúdská ArábieSaúdská Arábie

Rychlý přehled

Stát
Saúdská Arábie
Letiště
1 letiště (TUU)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Tabuk - 9 míst co vidět .

 • Tubuk Fortress
   

  Tubuk Fortress

  Tubukská pevnost, také známá jako Hrad Tabuk, je historická pevnost v Tabuku. Tato pevnost byla postavena v 16. století a byla významným obranným bodem na Hedjázu. Dnes je Tubukská pevnost populární turistickou atrakcí a nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu.

 • King Abdulaziz Park
   

  King Abdulaziz Park

  King Abdulaziz Park je krásným místem v Tabuku. Tento rozlehlý park nabízí návštěvníkům mnoho možností pro relaxaci a zábavu. Můžete si zde užít piknik, projít se po zahradách, nebo se vydat na procházku kolem jezera. Park je ideálním místem pro rodinný výlet nebo romantickou procházku v přírodě. Vstup do parku je zdarma a otevřen je po celý den.

 • Al-Amuaj Park (Female Only)
   

  Al-Amuaj Park (Female Only)

  Al-Amuaj Park je krásný park určený pouze pro ženy. Nachází se v Tabuku a nabízí návštěvníkům klidné a bezpečné prostředí. Park je ideální pro odpočinek a relaxaci, ať už si chcete přečíst knihu nebo si jen tak odpočinout na slunci. K dispozici jsou zde také různé aktivity, jako jsou jóga nebo cvičení na čerstvém vzduchu. Al-Amuaj Park je skvělým místem pro odpočinek v příjemném prostředí.

 • منتزه الامير فهد بن سلطان منطقة تبوك
   

  منتزه الامير فهد بن سلطان منطقة تبوك

  Park prince Fahda bin Sultana je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v krásné přírodě. Tento park nabízí nádherné panoramatické výhledy na celou oblast Tabuk. Můžete si zde užít piknik s rodinou nebo se projít po krásných zahradách a užít si klid a pohodu. Navštivte tento park a nechte se unést krásou přírody a klidem, který zde panuje.

 • Tabuk Walk
   

  Tabuk Walk

  Procházka po Tabuk Walk nabízí návštěvníkům pohled na místní kulturu a historii. Tento pěší okruh v Tabuku vás zavede kolem tradičních domů, kde můžete ochutnat místní kuchyni a nakoupit suvenýry. Užijte si krásné výhledy na město a okolní hory. Tabuk Walk je skvělým způsobem, jak prozkoumat město a poznat jeho obyvatele.

Počasí Tabuk

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Tabuk

K cestě do destinace Tabuk lze využít 1 letiště.

Tabuk - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

výhled na hlavní město Rumunska
✨ Prodloužený víkend
🎉 1 089 Kč
hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz