Taichung City - 台中市晴空的天際線

Taichung City průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Taichung City

Taichung je moderní a živé město nacházející se ve středu Tchaj-wanu. Toto město nabízí nádhernou přírodu, kulturní památky a skvělé možnosti stravování. Návštěvníci mohou navštívit park Sun Moon Lake a národní park Shei-Pa. V centru města určitě nevynechte prohlídku památek jako jsou Taichungské kulturní a kreativní průmyslové parky. Město je známé nejen svými tradičními nočními trhy, ale také skvělými možnostmi pro nákupy a zábavu. Taichung je ideálním místem pro objevování Tchaj-wanské kultury a historie.

Asie
TaiwanTaiwan

Co vidět

Science Museum enterance / Taichung, Taiwan.
 

National Museum of Natural Science

Navštivte Národní muzeum přírodních věd v Taichungu a objevte fascinující svět přírody. Muzeum nabízí rozsáhlé sbírky geologie, paleontologie, zoologie a botaniky. Nechte se unést do světa dinosaurů a jiných prehistorických tvorů a získejte nové poznatky o naší planetě. Vstupné je zdarma.

A view of the interior of the Chelungpu Fault Gallery, 921 Earthquake Museum of Taiwan, Wufeng District, Taichung City, Taiwan.
 

921 Earthquake Museum of Taiwan

Muzeum zemětřesení 921 v Tchaj-wanu připomíná ničivé zemětřesení, které zasáhlo Tchaj-wan v roce 1999. Návštěvníci se dozvědí o přírodních katastrofách a způsobech, jakými se Tchaj-wan připravuje na budoucí zemětřesení. Muzeum nabízí interaktivní výstavy, které umožňují návštěvníkům prozkoumat vědecké principy a technologie používané při ochraně lidí a majetku před zemětřesením.

Rainbow Village
 

Rainbow Village

Rainbow Village je barevná vesnička v Taichung City, kterou vytvořil bývalý voják, aby zachránil svůj domov před zbořením. Dnes je tato vesnička oblíbeným turistickým cílem. Každý dům je pokrytý nádhernými mozaikami a malbami. Procházejte se po uličkách a objevujte nové a nové kousky umění. Určitě si zde udělejte krásné fotky!

Dakeng Scenic Area
 

Dakeng Scenic Area

Dakeng Scenic Area je nejlepší způsob, jak si vychutnat přírodu v Taichungu. Tento horský park nabízí úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. Procházejte se po stezkách a objevujte vodopády, jeskyně a divokou přírodu. Výlet sem je ideální na celý den, ať už cestujete s rodinou nebo s partnerem. Určitě si nezapomeňte přinést fotoaparát, abyste mohli zachytit krásné výhledy a okamžiky z vašeho výletu.

tripadvisor.com
 

Taichung Park

Taichung Park je ideálním místem pro relaxaci v centru města Taichung. Tento park nabízí krásné výhledy na okolní krajinu a je obklopen květinami a zelení. Pro milovníky historie jsou k dispozici zajímavé památky a muzea. Park je ideálním místem pro pikniky, procházky a sportovní aktivity. Navštivte Taichung Park a užijte si klidné odpoledne v srdci města.

A lake in Taichung Metropolitan Park, located in Taichung City, Taiwan.
 

Taichung Metropolitan Park

Taichung Metropolitan Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v Taichungu. Park nabízí nádherné výhledy na město a je obklopen zelení. Můžete si zde užít piknik s rodinou a přáteli, projít se po stezkách nebo si zahrát sportovní aktivity. Vstup do parku je zdarma a je otevřený po celý den. Navštivte tento krásný park a užijte si klid v srdci města Taichung.

Taichung City - stručný přehled

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 4 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz