Taichung City - 台中市晴空的天際線

Letenky do Taichung City

Hledáte levné letenky do destinace Taichung City? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Taichung City

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Taichung City navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Tchaj-wanTchaj-wan

Stručně a jasně

Stát
Tchaj-wan
Letiště
1 letiště (RMQ)
Časový posun
+7h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Taichung City.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 36min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Taichung Ching Chuang Kang Airport se nachází 14 km od centra města Taichung City.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Taichung City od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Taichung City je letiště Taichung Ching Chuang Kang Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Taichung Ching Chuang Kang Airport (RMQ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Taichung City je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Taichung City

K cestě do destinace Taichung City lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Taichung City - 25 míst co vidět .

 • Science Museum enterance / Taichung, Taiwan.
   

  National Museum of Natural Science

  Navštivte Národní muzeum přírodních věd v Taichungu a objevte fascinující svět přírody. Muzeum nabízí rozsáhlé sbírky geologie, paleontologie, zoologie a botaniky. Nechte se unést do světa dinosaurů a jiných prehistorických tvorů a získejte nové poznatky o naší planetě. Vstupné je zdarma.

 • A view of the interior of the Chelungpu Fault Gallery, 921 Earthquake Museum of Taiwan, Wufeng District, Taichung City, Taiwan.
   

  921 Earthquake Museum of Taiwan

  Muzeum zemětřesení 921 v Tchaj-wanu připomíná ničivé zemětřesení, které zasáhlo Tchaj-wan v roce 1999. Návštěvníci se dozvědí o přírodních katastrofách a způsobech, jakými se Tchaj-wan připravuje na budoucí zemětřesení. Muzeum nabízí interaktivní výstavy, které umožňují návštěvníkům prozkoumat vědecké principy a technologie používané při ochraně lidí a majetku před zemětřesením.

 • Rainbow Village
   

  Rainbow Village

  Rainbow Village je barevná vesnička v Taichung City, kterou vytvořil bývalý voják, aby zachránil svůj domov před zbořením. Dnes je tato vesnička oblíbeným turistickým cílem. Každý dům je pokrytý nádhernými mozaikami a malbami. Procházejte se po uličkách a objevujte nové a nové kousky umění. Určitě si zde udělejte krásné fotky!

 • Dakeng Scenic Area
   

  Dakeng Scenic Area

  Dakeng Scenic Area je nejlepší způsob, jak si vychutnat přírodu v Taichungu. Tento horský park nabízí úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. Procházejte se po stezkách a objevujte vodopády, jeskyně a divokou přírodu. Výlet sem je ideální na celý den, ať už cestujete s rodinou nebo s partnerem. Určitě si nezapomeňte přinést fotoaparát, abyste mohli zachytit krásné výhledy a okamžiky z vašeho výletu.

 • tripadvisor.com
   

  Taichung Park

  Taichung Park je ideálním místem pro relaxaci v centru města Taichung. Tento park nabízí krásné výhledy na okolní krajinu a je obklopen květinami a zelení. Pro milovníky historie jsou k dispozici zajímavé památky a muzea. Park je ideálním místem pro pikniky, procházky a sportovní aktivity. Navštivte Taichung Park a užijte si klidné odpoledne v srdci města.

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Taichung City

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč

Jarní letenky na Sardinii

Itálie
Před 37 hodinami
londyn
✨ Víkendovka
💣 1 093 Kč

Jarní víkendy v Londýně

Spojené království
Před 41 hodinami
výhled na město Podgorica
✈️ Zpátečka
😎 1 374 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz