Nachičevan - Nakhchivan_fortress_walls

Nachičevan průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Nachičevan

Nachičevan je malebné město ležící v autonomní republice Nakhchivan v Ázerbájdžánu. Město je oázou klidu a kultury, kde návštěvníci mohou obdivovat starověké stavby, mešity a tradiční architekturu. Nachičevan je ideálním místem pro milovníky historie a přírody, neboť v okolí naleznete impozantní pevnost Alinja a nezapomenutelné výhledy na začarované údolí. Procházka městem vás zavede k tradičním řemeslným dílnám, kavárnám a ochutnávce místních specialit.

Asie
ÁzerbájdžánÁzerbájdžán

Co vidět

Momine Khatun Mausoleum
 

Momine Khatun Mausoleum

Hrobka Mominé Khatun je nádherná památka na starověkou perskou architekturu. Nachází se v historickém městě Načičevan a byla postavena v 12. století. Interiér je zdobený kachlovými dlaždicemi a výzdobou z mramoru a onyxu. Navštivte toto místo a prohlédněte si jedinečnou kombinaci islámského a perského umění.

Nakhchivan State History Museum
 

Nakhchivan State History Museum

Navštivte Národní muzeum historie Náchichevanu a objevte bohatou historii tohoto fascinujícího města. Muzeum nabízí jedinečné exponáty, které ukazují vývoj Náchichevanu od pravěku až po současnost. Získejte hlubší porozumění této oblasti a užijte si skvělou kulturní zkušenost.

Nakhchivan State Musical Dramatic Theatre
 

Nakhchivan State Musical Dramatic Theatre

Nakhchivan State Musical Dramatic Theatre je nejvýznamnější divadelní instituce v Nachičevanu. Toto moderní divadlo vyniká svým uměleckým výkonem a nabízí širokou škálu představení, jako jsou balety, opery a divadelní hry. Navštivte toto divadlo a užijte si skvělou kulturu a umění v Nachičevanu.

Bəhtuz Kəngərli Parkı
 

Bəhtuz Kəngərli Parkı

Bəhtuz Kəngərli Parkı je nádherný park v Nachičevanu, který stojí za návštěvu. Park nabízí krásnou zeleň a klidné místo pro odpočinek. Můžete si zde užít procházku, piknik nebo jen relaxovat na lavičce. Během návštěvy Nachičevanu nezapomeňte navštívit tento krásný park.

Placeholder image.
 

Nakhchivan River

Řeka Nakhchivan protéká stejnojmenným městem a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Její břehy lákají na pikniky a procházky. Pro odvážné je zde možnost vodních sportů. Navštivte tuto krásnou řeku a užijte si klid a relaxaci daleko od shonu velkoměsta.

Placeholder image.
 

Naxçıvan(Azərbaycan)

Nachičevan, domov mnoha historických památek a krásných krajinných scenérií, je skvělým místem k návštěvě v Ázerbájdžánu. Můžete si prohlédnout starověké památky, jako jsou mauzolea Momine Khatun a Yusuf ibn Kuseyir, nebo si užít krásné výhledy na hory a řeky. Nachičevan je také známý pro své lahodné jídlo a vynikající vína. Určitě stojí za to navštívit toto skryté klenot Ázerbájdžánu.

Nachičevan - stručný přehled

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 6 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz