Mount Pleasant - Mount Pleasant Airport

Mount Pleasant průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Mount Pleasant

Mount Pleasant je malebné městečko v Jižní Karolíně, USA. Pro svůj historický půvab a okouzlující přírodu je oblíbeným cílem turistů. Navštivte zdejší historické centrum s bohatým jihokarolínským dědictvím, vychutnejte si procházku podél malebných přístavních částí nebo relaxujte v místních parcích. Mount Pleasant je také vstupní branou na ostrov Sullivan's Island s krásnými plážemi a možnostmi k prohlídce historických pevností. Nezapomeňte navštívit zdejší oblíbené trhy a ochutnat místní speciality.

Jižní Amerika
Falklandské ostrovyFalklandské ostrovy

Co vidět

Placeholder image.
 

Mount Pleasant

Mount Pleasant je město v Texasu, které nabízí mnoho příležitostí k relaxaci a zábavě. Můžete se projít po krásných parkových stezkách, navštívit místní muzeum nebo si užít vodní sporty na nedaleké přehradě. V blízkosti se nachází také několik vinic, kde si můžete vychutnat skvělé místní víno. Mount Pleasant je ideálním místem pro klidnou dovolenou v přírodě.

Boone Hall Plantation
 

Boone Hall Plantation

Navštivte Boone Hall Plantation, jednu z nejstarších plantáží v Jižní Karolíně. Prohlédněte si místní historické budovy, včetně nejstarších obytných domů v zemi. Projděte se po plantáži a obdivujte krásné zahrady a aleje dubů. Navštivte muzeum otroctví a učte se o historii této oblasti. Boone Hall Plantation je ideální místo pro rodinný výlet nebo romantický výlet s partnerem.

Patriots Point Naval & Maritime Museum
 

Patriots Point Naval & Maritime Museum

Námořní muzeum Patriots Point vás zavede do srdce amerického námořnictva. Prozkoumejte některé z největších válečných lodí a letadel, které kdy sloužily v americké flotile. Obdivujte historické artefakty a dozvíte se o slavných bitvách, které změnily svět. Pro zájemce jsou k dispozici průvodci a audioprůvodce. Navštivte Námořní muzeum Patriots Point a prožijte nezapomenutelnou zážitek!

Shem Creek Park, Mount Pleasant
 

Shem Creek Park, Mount Pleasant

Shem Creek Park v Mount Pleasant nabízí nádherné výhledy na záliv a okolní krajinu. Tento klidný park je ideální pro pikniky, procházky a pozorování ptáků. Můžete se také vydat na vodní aktivitu, jako je kajak nebo paddleboarding. Pokud hledáte relaxaci a klid od rušného města, Shem Creek Park je pro vás tou správnou volbou.

Arthur Ravenel Jr. Bridge
 

Arthur Ravenel Jr. Bridge

Arthur Ravenel Jr. Bridge je jedním z největších a nejkrásnějších mostů v USA. Propojuje města Charleston a Mount Pleasant a nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Pro milovníky adrenalinových zážitků je možné si most projet na kole, běžkách nebo pěšky. Navštivte tento most a užijte si jedinečný zážitek v srdci Jižní Karolíny.

Mount Pleasant - stručný přehled

Letiště obsluhující město

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Turín
✨ Prodloužený víkend
🔥 1 086 Kč
sal
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Pohled na Athény
santorini
🤘 Multi-city
🤩 2 469 Kč
Marseille
⏰ Last minute
👍 886 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz