Mount Pleasant - Mount Pleasant Airport

Letenky do Mount Pleasant

Hledáte levné letenky do destinace Mount Pleasant? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Mount Pleasant

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Mount Pleasant navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Falklandské ostrovyFalklandské ostrovy

Stručně a jasně

Stát
Falklandské ostrovy
Letiště
1 letiště (MPN)
Časový posun
-4h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Mount Pleasant.

Lety z Prahy obvykle trvají víc než 15.381884513777777 hodin. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Mount Pleasant Airport se nachází 2 km od centra města Mount Pleasant.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Mount Pleasant od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Mount Pleasant je letiště Mount Pleasant Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Mount Pleasant Airport (MPN)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Mount Pleasant je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Mount Pleasant

K cestě do destinace Mount Pleasant lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Mount Pleasant - 5 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Mount Pleasant

  Mount Pleasant je město v Texasu, které nabízí mnoho příležitostí k relaxaci a zábavě. Můžete se projít po krásných parkových stezkách, navštívit místní muzeum nebo si užít vodní sporty na nedaleké přehradě. V blízkosti se nachází také několik vinic, kde si můžete vychutnat skvělé místní víno. Mount Pleasant je ideálním místem pro klidnou dovolenou v přírodě.

 • Boone Hall Plantation
   

  Boone Hall Plantation

  Navštivte Boone Hall Plantation, jednu z nejstarších plantáží v Jižní Karolíně. Prohlédněte si místní historické budovy, včetně nejstarších obytných domů v zemi. Projděte se po plantáži a obdivujte krásné zahrady a aleje dubů. Navštivte muzeum otroctví a učte se o historii této oblasti. Boone Hall Plantation je ideální místo pro rodinný výlet nebo romantický výlet s partnerem.

 • Patriots Point Naval & Maritime Museum
   

  Patriots Point Naval & Maritime Museum

  Námořní muzeum Patriots Point vás zavede do srdce amerického námořnictva. Prozkoumejte některé z největších válečných lodí a letadel, které kdy sloužily v americké flotile. Obdivujte historické artefakty a dozvíte se o slavných bitvách, které změnily svět. Pro zájemce jsou k dispozici průvodci a audioprůvodce. Navštivte Námořní muzeum Patriots Point a prožijte nezapomenutelnou zážitek!

 • Shem Creek Park, Mount Pleasant
   

  Shem Creek Park, Mount Pleasant

  Shem Creek Park v Mount Pleasant nabízí nádherné výhledy na záliv a okolní krajinu. Tento klidný park je ideální pro pikniky, procházky a pozorování ptáků. Můžete se také vydat na vodní aktivitu, jako je kajak nebo paddleboarding. Pokud hledáte relaxaci a klid od rušného města, Shem Creek Park je pro vás tou správnou volbou.

 • Arthur Ravenel Jr. Bridge
   

  Arthur Ravenel Jr. Bridge

  Arthur Ravenel Jr. Bridge je jedním z největších a nejkrásnějších mostů v USA. Propojuje města Charleston a Mount Pleasant a nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Pro milovníky adrenalinových zážitků je možné si most projet na kole, běžkách nebo pěšky. Navštivte tento most a užijte si jedinečný zážitek v srdci Jižní Karolíny.

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Mount Pleasant

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
💣 1 175 Kč
Colombo - A crumbling colonial-era building is wedged between more modern structures at this intersection in Pettah, one of the oldest districts in Colombo and…
✈️ Zpátečka
👌 19 990 Kč
mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz