Zamboanga - Santa Cruz Island Zamboanga City

Zamboanga průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Zamboanga

Zamboanga je filipínské město známé jako „Asie je latinská“. Nachází se na jihozápadním pobřeží ostrova Mindanao. Zde naleznete jedinečnou kombinaci latinsko-asijské kultury, díky směsi španělských a filipínských vlivů. Prozkoumejte historické centrum města s barevnými domy, nádherným opevněním a katedrálou. Navštivte také trhy a ochutnejte místní lahůdky. Pobřeží města nabízí krásné pláže a mořské světy, které lze objevovat při potápění nebo šnorchlování.

Asie
FilipínyFilipíny

Co vidět

googleusercontent.com
 

Paseo del Mar

Paseo del Mar je krásná promenáda v centru Zamboangi. Tento malebný pobřežní pruh nabízí návštěvníkům úchvatné výhledy na moře a přístav. Místní sem rádi chodí na procházky, relaxaci a pikniky. V noci se promenáda rozsvítí a nabízí romantickou atmosféru pro večerní procházky. Paseo del Mar je skvělým místem pro strávení času s rodinou a přáteli.

googleusercontent.com
 

Plaza Pershing

Plaza Pershing v Zamboangě je jedním z nejvýznamnějších míst, které byste měli navštívit. Tento nádherný park nabízí návštěvníkům jedinečnou atmosféru a krásný výhled na město. Díky své historii a kulturnímu významu se stává oblíbeným místem pro místní i turisty. Užijte si klidnou procházku v parku a poznejte bohatou historii tohoto krásného místa.

Pasonanca Park
 

Pasonanca Park

Pasonanca Park v Zamboangě je ideálním místem pro milovníky přírody. Tento krásný park nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a je plný květin a stromů. Navštivte park a užijte si klidnou procházku po stezkách, nebo si odpočiňte u jezírka. V parku se také nachází několik restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat místní speciality. Určitě nevynechejte toto krásné místo při návštěvě Zamboangy.

Zamboanga City Hall
 

Zamboanga City Hall

Městská radnice v Zamboangě je významnou památkou města, která zaujme svým impozantním vzhledem. Budova vyniká svými detaily a výzdobou. Navštivte tuto historickou budovu a prohlédněte si její interiér. Městská radnice je také místem, kde se konají různé kulturní akce a trhy, kde si můžete zakoupit místní speciality a suvenýry.

tripadvisor.com
 

Victoria Pader Cave

Jeskyně Victoria Pader je jednou z nejkrásnějších jeskyní na Filipínách. Nachází se v blízkosti města Zamboanga a nabízí návštěvníkům úchvatné pohledy na podzemní řeky, kaskády a krápníky. Prozkoumejte tuto přírodní krásu a objevte tajemství filipínského podzemí. Vstupné je velmi příznivé a vstup do jeskyně je možný s průvodcem.

Fort Pilar Shrine
 

Fort Pilar Shrine

Fort Pilar Shrine je historická památka v Zamboanga, která byla postavena Španěly v 17. století. Tento svatostánek je známý svou nádhernou architekturou a krásnou sochou Panny Marie. Navštivte tuto krásnou lokalitu a prohlédněte si historické artefakty, které zde najdete. Fort Pilar Shrine je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat více o historii Filipín.

Zamboanga - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 10651 km
Nejbližší letiště ZAM
2 km od centra
Přímý let
~ 12h 26min
Filipíny Filipíny
Časový posun proti ČR
+6h
Obsluhující letiště
ZAM
Zamboanga - Santa Cruz Island Zamboanga City
Zamboanga - Santa Cruz Island Zamboanga Citygoogleusercontent.comgoogleusercontent.comPasonanca ParkZamboanga City Halltripadvisor.comFort Pilar ShrineR.T. Lim BoulevardLa Jardin de Maria Clara LobregatRizal Park

Počasí jaro

Březen
Max: 31 °C
Min: 24 °C
Duben
Max: 31 °C
Min: 25 °C
Květen
Max: 30 °C
Min: 25 °C

Počasí léto

Červen
Max: 29 °C
Min: 25 °C
Červenec
Max: 29 °C
Min: 24 °C
Srpen
Max: 29 °C
Min: 24 °C

Počasí podzim

Září
Max: 29 °C
Min: 25 °C
Říjen
Max: 29 °C
Min: 25 °C
Listopad
Max: 30 °C
Min: 24 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 30 °C
Min: 24 °C
Leden
Max: 30 °C
Min: 23 °C
Únor
Max: 30 °C
Min: 23 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz