Zamboanga - Santa Cruz Island Zamboanga City

Letenky do Zamboanga

Hledáte levné letenky do destinace Zamboanga? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Zamboanga

Zamboanga leží ve státě Filipíny. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Zamboanga navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
FilipínyFilipíny

Stručně a jasně

Stát
Filipíny
Letiště
1 letiště (ZAM)
Časový posun
+6h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Zamboanga.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 12h 26min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Zamboanga International Airport se nachází 2 km od centra města Zamboanga.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Zamboanga od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Zamboanga je letiště Zamboanga International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Zamboanga International Airport (ZAM)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Zamboanga je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Zamboanga

K cestě do destinace Zamboanga lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Zamboanga - 9 míst co vidět .

 • googleusercontent.com
   

  Paseo del Mar

  Paseo del Mar je krásná promenáda v centru Zamboangi. Tento malebný pobřežní pruh nabízí návštěvníkům úchvatné výhledy na moře a přístav. Místní sem rádi chodí na procházky, relaxaci a pikniky. V noci se promenáda rozsvítí a nabízí romantickou atmosféru pro večerní procházky. Paseo del Mar je skvělým místem pro strávení času s rodinou a přáteli.

 • googleusercontent.com
   

  Plaza Pershing

  Plaza Pershing v Zamboangě je jedním z nejvýznamnějších míst, které byste měli navštívit. Tento nádherný park nabízí návštěvníkům jedinečnou atmosféru a krásný výhled na město. Díky své historii a kulturnímu významu se stává oblíbeným místem pro místní i turisty. Užijte si klidnou procházku v parku a poznejte bohatou historii tohoto krásného místa.

 • Pasonanca Park
   

  Pasonanca Park

  Pasonanca Park v Zamboangě je ideálním místem pro milovníky přírody. Tento krásný park nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a je plný květin a stromů. Navštivte park a užijte si klidnou procházku po stezkách, nebo si odpočiňte u jezírka. V parku se také nachází několik restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat místní speciality. Určitě nevynechejte toto krásné místo při návštěvě Zamboangy.

 • Zamboanga City Hall
   

  Zamboanga City Hall

  Městská radnice v Zamboangě je významnou památkou města, která zaujme svým impozantním vzhledem. Budova vyniká svými detaily a výzdobou. Navštivte tuto historickou budovu a prohlédněte si její interiér. Městská radnice je také místem, kde se konají různé kulturní akce a trhy, kde si můžete zakoupit místní speciality a suvenýry.

 • tripadvisor.com
   

  Victoria Pader Cave

  Jeskyně Victoria Pader je jednou z nejkrásnějších jeskyní na Filipínách. Nachází se v blízkosti města Zamboanga a nabízí návštěvníkům úchvatné pohledy na podzemní řeky, kaskády a krápníky. Prozkoumejte tuto přírodní krásu a objevte tajemství filipínského podzemí. Vstupné je velmi příznivé a vstup do jeskyně je možný s průvodcem.

Počasí Zamboanga

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Zamboanga

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Varna
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👍 1 159 Kč
Banja Luka
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 880 Kč

Srpnové letenky na Ibizu

Španělsko
Před 38 hodinami
hurghada
🌴 Dovolená
👍 12 490 Kč
londyn
Edinburgh- výhled
🤘 Multi-city
🔥 2 343 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz