Qaanaaq - Thule members support local medical evacuation Members of Thule Air Base, Greenland, supported a medical evacuation in mid June for a woman who had…

Qaanaaq průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Qaanaaq

Qaanaaq je malebné grónské město, které vás okouzlí svou jedinečnou atmosférou a nádhernou přírodou. Nachází se hluboko v severní části Grónska, což z něj činí ideální destinaci pro milovníky arktických krajů. Prozkoumejte zde tradiční život Inuitů a jejich kulturu, navštivte muzeum Inuitů a pozorujte polární medvědy nebo velryby v jejich přirozeném prostředí. Navíc si zde můžete vychutnat pozorování polární záře či prozkoumání nekonečného ledovcového kraje. Qaanaaq je opravdový skvost na okraji světa.

GrónskoGrónsko

Co vidět

Qaanaaq
 

Qaanaaq

Qaanaaq je nejsevernějším městem na světě a nabízí jedinečnou zkušenost pro cestovatele, kteří touží po dobrodružství. Toto město je obklopeno krásnou arktickou krajinou a hostí různé druhy divoké zvěře, jako jsou tuleňi, velryby a polární medvědi. Navštivte místní komunitu a ochutnejte tradiční jídlo, jako jsou sušené ryby a mroží maso. Qaanaaq je ideálním místem pro objevování krás Arktidy a poznávání místní kultury.

Placeholder image.
 

Qaanaaq Gletscher

Qaanaaq Gletscher je neuvěřitelně krásný ledovec nacházející se v srdci Qaanaaq, nejsevernějšího města Grónska. Tento ledovec je jedním z největších na světě a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Zážitek z procházky po ledovém poli je nezapomenutelný a určitě stojí za to. Navštivte Qaanaaq Gletscher a nechte se okouzlit jeho krásou.

Qaanaaq Airport
 

Qaanaaq Airport

Letiště Qaanaaq je jediným letištěm v Grónsku, které lze dosáhnout pravidelnými lety. Nachází se na severu země v městě Qaanaaq a je důležitým spojovacím bodem pro místní obyvatele i turisty. Z letiště si můžete užít nádherné výhledy na Arktický oceán a okolní krajinu. Navštivte toto jedinečné místo a zažijte nezapomenutelné dobrodružství v srdci Grónska.

Qaanaaq Museum
 

Qaanaaq Museum

Qaanaaq Museum je ideálním místem pro objevení kultury a historie Grónska. Nachází se v srdci města Qaanaaq a nabízí návštěvníkům fascinující pohled na tradiční život Inuitů. Expozice zahrnují tradiční oděvy, lovecké nástroje a další artefakty. Navštivte toto muzeum a prozkoumejte dědictví Grónska v jedinečném prostředí, které zaujme každého návštěvníka.

Qaanaaq Park
 

Qaanaaq Park

Qaanaaq Park je nádherným místem na relaxaci v srdci Grónska. Tento krásný park nabízí úchvatné výhledy na ledovce a tichomořské pobřeží. Vychutnejte si klidnou procházku mezi místní flórou a faunou, nebo si užijte piknik s rodinou a přáteli. Qaanaaq Park je nezapomenutelným zážitkem pro každého, kdo touží po přírodě a klidu daleko od městského ruchu.

Qaanaaq - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 4468 km
Nejbližší letiště NAQ
4 km od centra
Přímý let
~ 5h 51min
Grónsko Grónsko
Časový posun proti ČR
-5h
Obsluhující letiště
NAQ
Qaanaaq - Thule members support local medical evacuation Members of Thule Air Base, Greenland, supported a medical evacuation in mid June for a woman who had…
Qaanaaq - Thule members support local medical evacuation Members of Thule Air Base, Greenland, supported a medical evacuation in mid June for a woman who had…QaanaaqQaanaaq AirportQaanaaq MuseumQaanaaq Park

Počasí jaro

Březen
Max: -19 °C
Min: -26 °C
Duben
Max: -11 °C
Min: -19 °C
Květen
Max: -3 °C
Min: -8 °C

Počasí léto

Červen
Max: 1 °C
Min: -2 °C
Červenec
Max: 2 °C
Min: 0 °C
Srpen
Max: 1 °C
Min: -1 °C

Počasí podzim

Září
Max: -3 °C
Min: -8 °C
Říjen
Max: -11 °C
Min: -16 °C
Listopad
Max: -16 °C
Min: -21 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: -19 °C
Min: -25 °C
Leden
Max: -21 °C
Min: -27 °C
Únor
Max: -21 °C
Min: -27 °C

Letiště obsluhující město

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

výhled na Barcelonu z parku Guell
🌴 Dovolená
😎 12 250 Kč
Kodan - Nyhavn
Gdaňsk
Riga
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 25 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 47 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz