Qaanaaq - Thule members support local medical evacuation Members of Thule Air Base, Greenland, supported a medical evacuation in mid June for a woman who had…

Letenky do Qaanaaq

Hledáte levné letenky do destinace Qaanaaq? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Qaanaaq

Qaanaaq leží v Grónska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Qaanaaq navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
GrónskoGrónsko

Stručně a jasně

Stát
Grónsko
Letiště
1 letiště (NAQ)
Časový posun
-5h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Qaanaaq.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 5h 52min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Qaanaaq Airport se nachází 5 km od centra města Qaanaaq.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Qaanaaq od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Qaanaaq je letiště Qaanaaq Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Qaanaaq Airport (NAQ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Qaanaaq je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Qaanaaq

K cestě do destinace Qaanaaq lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Qaanaaq - 5 míst co vidět .

 • Qaanaaq
   

  Qaanaaq

  Qaanaaq je nejsevernějším městem na světě a nabízí jedinečnou zkušenost pro cestovatele, kteří touží po dobrodružství. Toto město je obklopeno krásnou arktickou krajinou a hostí různé druhy divoké zvěře, jako jsou tuleňi, velryby a polární medvědi. Navštivte místní komunitu a ochutnejte tradiční jídlo, jako jsou sušené ryby a mroží maso. Qaanaaq je ideálním místem pro objevování krás Arktidy a poznávání místní kultury.

 • Placeholder image.
   

  Qaanaaq Gletscher

  Qaanaaq Gletscher je neuvěřitelně krásný ledovec nacházející se v srdci Qaanaaq, nejsevernějšího města Grónska. Tento ledovec je jedním z největších na světě a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Zážitek z procházky po ledovém poli je nezapomenutelný a určitě stojí za to. Navštivte Qaanaaq Gletscher a nechte se okouzlit jeho krásou.

 • Qaanaaq Airport
   

  Qaanaaq Airport

  Letiště Qaanaaq je jediným letištěm v Grónsku, které lze dosáhnout pravidelnými lety. Nachází se na severu země v městě Qaanaaq a je důležitým spojovacím bodem pro místní obyvatele i turisty. Z letiště si můžete užít nádherné výhledy na Arktický oceán a okolní krajinu. Navštivte toto jedinečné místo a zažijte nezapomenutelné dobrodružství v srdci Grónska.

 • Qaanaaq Museum
   

  Qaanaaq Museum

  Qaanaaq Museum je ideálním místem pro objevení kultury a historie Grónska. Nachází se v srdci města Qaanaaq a nabízí návštěvníkům fascinující pohled na tradiční život Inuitů. Expozice zahrnují tradiční oděvy, lovecké nástroje a další artefakty. Navštivte toto muzeum a prozkoumejte dědictví Grónska v jedinečném prostředí, které zaujme každého návštěvníka.

 • Qaanaaq Park
   

  Qaanaaq Park

  Qaanaaq Park je nádherným místem na relaxaci v srdci Grónska. Tento krásný park nabízí úchvatné výhledy na ledovce a tichomořské pobřeží. Vychutnejte si klidnou procházku mezi místní flórou a faunou, nebo si užijte piknik s rodinou a přáteli. Qaanaaq Park je nezapomenutelným zážitkem pro každého, kdo touží po přírodě a klidu daleko od městského ruchu.

Počasí Qaanaaq

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Qaanaaq

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Bilbao centrum
porto
🤘 Multi-city
🤩 2 199 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz