Anahim Lake průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Anahim Lake

Anahim Lake je malebné jezero v Britské Kolumbii, Kanada. Tato oblast je ideální pro milovníky přírody a outdoorových aktivit. Navštivte Nimpo Lake, kde můžete objevovat krásy Krajiny Tisíce Jezere. Pro nádherný výhled na Rainbow Range, podnikněte výlet na vrchol hory Tsitsutl Peak. Užijte si kanoistiku, rybaření nebo pěší turistiku v nádherném prostředí Chilcotinova mlhového pralesa. Klid a pohodu nabízející oblast Anahim Lake je ideálním místem pro pobyt v náruči nedotčené přírody.

KanadaKanada

Co vidět

Anahim Lake
 

Anahim Lake

Anahim Lake je malebné jezero, které se nachází v srdci kanadských hor. Toto klidné místo je ideální pro milovníky přírody a rybáře. V okolí najdete mnoho turistických tras, které vás zavedou do nádherné divočiny plné zvířat a krásných výhledů. Zažijte nezapomenutelné dobrodružství a odpočiňte si od shonu velkoměsta v nádherném prostředí Anahim Lake.

Escott Bay Resort
 

Escott Bay Resort

Escott Bay Resort je ideálním místem pro ty, kteří touží po klidu a odpočinku v nádherné přírodě. Nachází se v blízkosti jezera Anahim a nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu, včetně rybaření, turistiky a kajakářství. Užijte si nádherné výhledy na okolní hory a lesy. Resort je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek od každodenního shonu a stresu.

Anahim Lake Resort & RV Park
 

Anahim Lake Resort & RV Park

Anahim Lake Resort & RV Park je ideální místo pro ty, kteří hledají klidné a příjemné ubytování v přírodě. Nachází se v srdci kanadské divočiny, v blízkosti národních parků a jezer. Tento resort nabízí možnost ubytování v chatkách nebo vlastních karavanech. V okolí najdete řadu aktivit, jako například rybaření, turistiku nebo jízdu na koni. Užijte si příjemnou dovolenou v tichu a klidu přírody!

Eagle's Nest Resort
 

Eagle's Nest Resort

Eagle's Nest Resort je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v nádherné přírodě Anahim Lake. Tento komplex nabízí pohodlné ubytování a řadu aktivit, jako jsou rybaření, turistika a jízda na koni. Užijte si nádherný výhled na okolní hory a jezero při grilování na terase. Pro milovníky přírody je toto místo neodolatelná volba pro dovolenou v Britské Kolumbii.

Red Cariboo Resort Ltd.
 

Red Cariboo Resort Ltd.

Red Cariboo Resort Ltd. je ideálním místem pro relaxaci v nádherné přírodě. Nachází se v blízkosti jezera Anahim Lake a nabízí útulné a moderní ubytování. Pro milovníky rybaření je toto místo rájem. V okolí lze navštívit mnoho turistických tras a užít si krásné výhledy na horizont. Vstupte do světa klidu a pohody v Red Cariboo Resort Ltd.

Anahim Lake Airport
 

Anahim Lake Airport

Letiště Anahim Lake je ideálním výchozím bodem pro objevování krás Britské Kolumbie. Z letiště se snadno dostanete do národních parků a přírodních rezervací, kde můžete pozorovat divokou zvěř a užít si krásy kanadské přírody. Letiště je moderní a dobře vybavené, personál je vstřícný a ochotný. Určitě stojí za návštěvu!

Anahim Lake - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 8001 km
Nejbližší letiště YAA
1 km od centra
Přímý let
~ 9h 25min
Kanada Kanada
Časový posun proti ČR
-9h
Obsluhující letiště
YAA

Počasí jaro

Březen
Max: 3 °C
Min: -4 °C
Duben
Max: 8 °C
Min: -1 °C
Květen
Max: 13 °C
Min: 4 °C

Počasí léto

Červen
Max: 17 °C
Min: 7 °C
Červenec
Max: 20 °C
Min: 9 °C
Srpen
Max: 20 °C
Min: 9 °C

Počasí podzim

Září
Max: 17 °C
Min: 6 °C
Říjen
Max: 10 °C
Min: 1 °C
Listopad
Max: 2 °C
Min: -4 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 0 °C
Min: -7 °C
Leden
Max: 0 °C
Min: -8 °C
Únor
Max: 1 °C
Min: -7 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
💣 1 175 Kč
Colombo - A crumbling colonial-era building is wedged between more modern structures at this intersection in Pettah, one of the oldest districts in Colombo and…
✈️ Zpátečka
👌 19 990 Kč
mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz