Letenky do Anahim Lake

Hledáte levné letenky do destinace Anahim Lake? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Anahim Lake

Anahim Lake leží ve státě Kanada. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Anahim Lake navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
KanadaKanada

Stručně a jasně

Stát
Kanada
Letiště
1 letiště (YAA)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Anahim Lake.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 9h 25min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Anahim Lake Airport se nachází 2 km od centra města Anahim Lake.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Anahim Lake od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Anahim Lake je letiště Anahim Lake Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Anahim Lake Airport (YAA)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Anahim Lake je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Anahim Lake

K cestě do destinace Anahim Lake lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Anahim Lake - 9 míst co vidět .

 • Anahim Lake
   

  Anahim Lake

  Anahim Lake je malebné jezero, které se nachází v srdci kanadských hor. Toto klidné místo je ideální pro milovníky přírody a rybáře. V okolí najdete mnoho turistických tras, které vás zavedou do nádherné divočiny plné zvířat a krásných výhledů. Zažijte nezapomenutelné dobrodružství a odpočiňte si od shonu velkoměsta v nádherném prostředí Anahim Lake.

 • Escott Bay Resort
   

  Escott Bay Resort

  Escott Bay Resort je ideálním místem pro ty, kteří touží po klidu a odpočinku v nádherné přírodě. Nachází se v blízkosti jezera Anahim a nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu, včetně rybaření, turistiky a kajakářství. Užijte si nádherné výhledy na okolní hory a lesy. Resort je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek od každodenního shonu a stresu.

 • Anahim Lake Resort & RV Park
   

  Anahim Lake Resort & RV Park

  Anahim Lake Resort & RV Park je ideální místo pro ty, kteří hledají klidné a příjemné ubytování v přírodě. Nachází se v srdci kanadské divočiny, v blízkosti národních parků a jezer. Tento resort nabízí možnost ubytování v chatkách nebo vlastních karavanech. V okolí najdete řadu aktivit, jako například rybaření, turistiku nebo jízdu na koni. Užijte si příjemnou dovolenou v tichu a klidu přírody!

 • Eagle's Nest Resort
   

  Eagle's Nest Resort

  Eagle's Nest Resort je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v nádherné přírodě Anahim Lake. Tento komplex nabízí pohodlné ubytování a řadu aktivit, jako jsou rybaření, turistika a jízda na koni. Užijte si nádherný výhled na okolní hory a jezero při grilování na terase. Pro milovníky přírody je toto místo neodolatelná volba pro dovolenou v Britské Kolumbii.

 • Red Cariboo Resort Ltd.
   

  Red Cariboo Resort Ltd.

  Red Cariboo Resort Ltd. je ideálním místem pro relaxaci v nádherné přírodě. Nachází se v blízkosti jezera Anahim Lake a nabízí útulné a moderní ubytování. Pro milovníky rybaření je toto místo rájem. V okolí lze navštívit mnoho turistických tras a užít si krásné výhledy na horizont. Vstupte do světa klidu a pohody v Red Cariboo Resort Ltd.

Počasí Anahim Lake

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Anahim Lake

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz