Winnipeg - Parliamentwinnipeg manitoba

Winnipeg průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Winnipeg

Winnipeg je malebné kanadské město ležící v srdci provincie Manitoba. Je často označováno jako „Brána západu“ a je domovem kulturně bohatého a rozmanitého obyvatelstva. Prohlédněte si nádherný kanadský parlament na Esplanade Riel, navštivte unikátní muzeum Canadian Museum for Human Rights či obdivujte Royal Canadian Mint. Nezapomeňte také navštívit lákavé trhy na Forks National Historic Site a ochutnat lahodnou kanadskou kuchyni v místních restauracích. Winnipeg je ideálním cílem pro milovníky kultury, přírody a gastronomie.

KanadaKanada

Co vidět

Canadian Museum for Human Rights
 

Canadian Museum for Human Rights

Kanadské muzeum lidských práv vás vtáhne do příběhů boje za lidská práva a svobodu. Prozkoumejte interaktivní expozice, které vám přiblíží různé aspekty lidských práv. Muzeum se nachází v srdci města Winnipeg a je skvělým místem pro poznávání historie a kultury Kanady. Navštivte toto nezapomenutelné místo a nechte se inspirovat silou lidského ducha.

Assiniboine Park
 

Assiniboine Park

Assiniboine Park je největší park v Winnipeg a nabízí návštěvníkům mnoho aktivit. Můžete si zde projít krásné zahrady, navštívit zoologickou zahradu a relaxovat u jezera. Park také hostí mnoho kulturních akcí a festivalů po celý rok. Pokud hledáte klidné místo, kde si odpočinout od městského shonu, Assiniboine Park je ideální volbou pro vás.

Leo Mol Sculpture Garden
 

Leo Mol Sculpture Garden

Zahrada soch Leo Mola se nachází v centru Winnipegu a je jedním z nejkrásnějších míst v okolí. Tento park plný nádherných soch nabízí úžasný zážitek pro všechny milovníky umění. Vstup do zahrady je zdarma a je otevřen po celý rok. Vydejte se na procházku mezi těmito krásnými sochami a užijte si jedinečnou atmosféru tohoto místa.

Manitoba Museum
 

Manitoba Museum

Manitoba Museum je fascinující místo, kde můžete objevovat historii a kulturu Manitoby. V muzeu se nachází velké množství exponátů, které vám umožní nahlédnout do minulosti a pochopit, jak se tato oblast vyvíjela. Užijte si interaktivní výstavy, které vám umožní zapojit se do historických událostí a prozkoumat různé oblasti Manitoby. Pro milovníky historie a kultury je Manitoba Museum nevyhnutelnou zastávkou při návštěvě Winnipeg.

Kildonan Park
 

Kildonan Park

Kildonan Park je krásný park v centru Winnipegu, který nabízí klid a relaxaci uprostřed velkoměsta. Park je ideálním místem pro pikniky, procházky nebo jízdu na kole. Kromě toho zde najdete také velké množství sportovních zařízení, jako jsou tenisové kurty, golfové hřiště a bazény. Kildonan Park je skvělým místem pro odpočinek a zábavu pro celou rodinu.

The Forks National Historic Site
 

The Forks National Historic Site

Národní historické místo The Forks je nejvýznamnějším kulturním a rekreačním centrem ve Winnipegu. Toto místo má bohatou historii a nabízí návštěvníkům mnoho zábavy. Procházejte se po promenádě, ochutnejte místní speciality v restauracích a obchodech nebo si užijte přírodní krásy. The Forks je ideálním místem pro relaxaci a poznávání místní kultury.

Winnipeg - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 7143 km
Nejbližší letiště YWG
7 km od centra
Přímý let
~ 8h 26min
Kanada Kanada
Časový posun proti ČR
-7h
Obsluhující letiště
YWG
Winnipeg - Parliamentwinnipeg manitoba
Winnipeg - Parliamentwinnipeg manitobaCanadian Museum for Human RightsAssiniboine ParkLeo Mol Sculpture GardenManitoba MuseumKildonan ParkThe Forks National Historic SiteWinnipeg Art GalleryChildren's MuseumThe Royal Canadian MintRiel HouseThe Forks MarketWinnipeg Railway Museum

Počasí jaro

Březen
Max: 0 °C
Min: -8 °C
Duben
Max: 12 °C
Min: 0 °C
Květen
Max: 20 °C
Min: 6 °C

Počasí léto

Červen
Max: 25 °C
Min: 12 °C
Červenec
Max: 28 °C
Min: 13 °C
Srpen
Max: 28 °C
Min: 13 °C

Počasí podzim

Září
Max: 21 °C
Min: 8 °C
Říjen
Max: 12 °C
Min: 1 °C
Listopad
Max: 1 °C
Min: -6 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: -6 °C
Min: -14 °C
Leden
Max: -8 °C
Min: -17 °C
Únor
Max: -5 °C
Min: -15 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz