Winnipeg - Parliamentwinnipeg manitoba

Letenky do Winnipeg

Hledáte levné letenky do destinace Winnipeg? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Winnipeg

Winnipeg leží ve státě Kanada. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Winnipeg navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
KanadaKanada

Stručně a jasně

Stát
Kanada
Letiště
1 letiště (YWG)
Časový posun
-7h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Winnipeg.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 8h 27min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Winnipeg / James Armstrong Richardson International Airport se nachází 7 km od centra města Winnipeg.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Winnipeg od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Winnipeg je letiště Winnipeg / James Armstrong Richardson International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Winnipeg / James Armstrong Richardson International Airport (YWG)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Winnipeg je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Winnipeg

K cestě do destinace Winnipeg lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Winnipeg - 22 míst co vidět .

 • Canadian Museum for Human Rights
   

  Canadian Museum for Human Rights

  Kanadské muzeum lidských práv vás vtáhne do příběhů boje za lidská práva a svobodu. Prozkoumejte interaktivní expozice, které vám přiblíží různé aspekty lidských práv. Muzeum se nachází v srdci města Winnipeg a je skvělým místem pro poznávání historie a kultury Kanady. Navštivte toto nezapomenutelné místo a nechte se inspirovat silou lidského ducha.

 • Assiniboine Park
   

  Assiniboine Park

  Assiniboine Park je největší park v Winnipeg a nabízí návštěvníkům mnoho aktivit. Můžete si zde projít krásné zahrady, navštívit zoologickou zahradu a relaxovat u jezera. Park také hostí mnoho kulturních akcí a festivalů po celý rok. Pokud hledáte klidné místo, kde si odpočinout od městského shonu, Assiniboine Park je ideální volbou pro vás.

 • Leo Mol Sculpture Garden
   

  Leo Mol Sculpture Garden

  Zahrada soch Leo Mola se nachází v centru Winnipegu a je jedním z nejkrásnějších míst v okolí. Tento park plný nádherných soch nabízí úžasný zážitek pro všechny milovníky umění. Vstup do zahrady je zdarma a je otevřen po celý rok. Vydejte se na procházku mezi těmito krásnými sochami a užijte si jedinečnou atmosféru tohoto místa.

 • Manitoba Museum
   

  Manitoba Museum

  Manitoba Museum je fascinující místo, kde můžete objevovat historii a kulturu Manitoby. V muzeu se nachází velké množství exponátů, které vám umožní nahlédnout do minulosti a pochopit, jak se tato oblast vyvíjela. Užijte si interaktivní výstavy, které vám umožní zapojit se do historických událostí a prozkoumat různé oblasti Manitoby. Pro milovníky historie a kultury je Manitoba Museum nevyhnutelnou zastávkou při návštěvě Winnipeg.

 • Kildonan Park
   

  Kildonan Park

  Kildonan Park je krásný park v centru Winnipegu, který nabízí klid a relaxaci uprostřed velkoměsta. Park je ideálním místem pro pikniky, procházky nebo jízdu na kole. Kromě toho zde najdete také velké množství sportovních zařízení, jako jsou tenisové kurty, golfové hřiště a bazény. Kildonan Park je skvělým místem pro odpočinek a zábavu pro celou rodinu.

Počasí Winnipeg

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Winnipeg

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 1 470 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🔥 1 717 Kč
kaunas
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
korfu
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz