Brazzaville průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Brazzaville

Konžská republikaKonžská republika

Co vidět

Placeholder image.
 

National Museum of the Democratic Republic of the Congo

Národní muzeum Demokratické republiky Kongo v Brazzaville vás zavede na cestu do minulosti této země. Expozice zahrnují etnografické předměty, historické artefakty a umělecká díla. Muzeum poskytuje fascinující pohled na kulturu a historii Kongo. Navštivte toto muzeum a objevte tajemství této úchvatné africké země.

Placeholder image.
 

Pierre Savorgnan de Brazza Memorial

Památník Pierra Savorgnana de Brazzy připomíná významného francouzského průzkumníka a zakladatele Brazzaville. Tento impozantní monument se nachází v centru města a nabízí krásné výhledy na okolí. Navštivte tento památník a dozvíte se více o historii tohoto fascinujícího města.

Placeholder image.
 

Basilique Sainte Anne du Congo

Bazilika Sainte Anne du Congo je jedním z nejvýznamnějších kostelů v Brazzaville. Tento nádherný kostel byl postaven v roce 1949 a nabízí návštěvníkům nádherný pohled na město. Bazilika Sainte Anne du Congo se nachází v samém srdci města a je jedním z nejnavštěvovanějších turistických míst v Brazzaville. Navštivte tento nádherný kostel a užijte si pohled na město, který vám vezme dech.

Placeholder image.
 

Brazzaville

Brazzaville, hlavní město Konžské republiky, nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých zážitků. Prozkoumejte místní trhy, kde se prodávají místní speciality, nebo navštivte katedrálu svaté Anny s nádhernou architekturou. Pro milovníky umění je zde Muzeum Pierre Savorgnan de Brazza, které představuje místní kulturu a historii. Vychutnejte si místní kuchyni a přátelskou atmosféru tohoto afrického města.

Placeholder image.
 

Ile mabou

Ile Mabou je malý ostrov v řece Kongo, který nabízí klidné a odpočinkové místo v srdci Brazzaville. Procházka po ostrově nabízí nádherné výhledy na řeku a okolní krajinu. Ostrov je ideálním místem pro piknik nebo odpočinek v přírodě. Navštivte Ile Mabou a užijte si klid a pohodu uprostřed města.

Placeholder image.
 

Projet Forêt et Diversification Economique

Projekt Les a Ekonomická Diverzifikace je skvělou příležitostí pro návštěvníky Brazzaville, aby se dozvěděli více o udržitelném zemědělství a lesnictví. Tento projekt pomáhá rozvíjet místní ekonomiku a zároveň chrání přírodu. Navštivte Brazzaville a podpořte tento důležitý projekt!

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 23 hodinami
Nantes
✈️ Zpátečka
🎉 1 802 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz