Ixtapa - Bahia principal de ixtapa "El palmar"

Ixtapa průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Ixtapa

Ixtapa je okouzlující mexické přímořské letovisko, které se pyšní nádhernými plážemi a přátelskou atmosférou. Tento luxusní cíl nabízí širokou škálu aktivit, jako jsou golf, plavání s delfíny a jízda na... koních. Při procházce po pláži Playa el Palmar si nenechte ujít výhled na západ slunce. Navštivte také přístav Marina Ixtapa, kde můžete ochutnat tradiční mexickou kuchyni v místních restauracích. Nezapomeňte si užít i nedaleký ostrov Ixtapa, kde se můžete potápět a objevovat podmořský svět.

Severní Amerika
MexikoMexiko

Co vidět

tripadvisor.com
 

Museo Arqueológico de la Costa Grande

Navštivte fascinující muzeum archeologie Costa Grande v Ixtapě. Získejte pohled na starověkou historii regionu a objevte artefakty z období předkolumbovského období až po koloniální éru. Muzeum nabízí nádherné expozice, které vám přiblíží život a kulturu původních obyvatel. Určitě neváhejte a navštivte toto jedinečné místo!

Ixtapa Island Fishing Boat
 

Isla Ixtapa

Isla Ixtapa je skvělým místem pro dovolenou plnou zábavy a relaxace. Toto ostrovní letovisko nabízí nádherné pláže s jemným pískem a průzračnou vodou, kde si můžete užít koupání, potápění nebo šnorchlování. Pro milovníky adrenalinových zážitků jsou k dispozici vodní sporty jako windsurfing nebo jetové lyžování. Po celý den si můžete vychutnávat slunce a večer ochutnat místní speciality v jedné z restaurací na pláži.

tripadvisor.com
 

Playa Linda

Playa Linda je krásná pláž v Ixtapa, Mexiko. Tato pláž s jemným pískem a průzračnou vodou je ideální pro slunění, koupání a relaxaci. Vychutnejte si nádherné výhledy na Tichomoří a nechte se unášet klidem a pohodou tohoto tropického ráje. Pro milovníky vodních sportů jsou k dispozici možnosti jako šnorchlování, potápění a surfování. Navštivte Playa Linda a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Mexiku!

Playa El Palmar
 

Playa El Palmar

Playa El Palmar je nejoblíbenější pláž v Ixtapě, Mexiko. S bílým pískem a tyrkysovou vodou je ideálním místem pro opalování a plavání. Navštivte místní restaurace a ochutnejte tradiční mexická jídla. Pro aktivní návštěvníky jsou k dispozici vodní sporty, jako jsou windsurfing a kajak. Užijte si svou dovolenou na Playa El Palmar, kde se slunce a zábava stávají skutečností.

Delfiniti of Mexico
 

Delfiniti of Mexico

Navštivte Delfiniti of Mexico v Ixtapě a zažijte nezapomenutelný zážitek s delfíny. Tato atrakce je ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro páry a jednotlivce. Kromě plavání s delfíny můžete také pozorovat jejich chování a naučit se o nich více. Nezapomeňte si z této nevšední zážitkové atrakce odnést vzpomínku v podobě fotky s delfínem.

La Isla De Ixtapa Zihutanejo, Playa Coral
 

La Isla De Ixtapa Zihutanejo, Playa Coral

La Isla De Ixtapa Zihutanejo, Playa Coral je krásná pláž v Ixtapě, která láká na koupání v průzračně čisté vodě a opalování na bílém písku. Tato pláž je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Navštivte tuto pláž a užijte si nádherný výhled na okolní krajinu.

Ixtapa - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 10234 km
Nejbližší letiště ZIH
15 km od centra
Přímý let
~ 11h 56min
Mexiko Mexiko
Časový posun proti ČR
-8h
Obsluhující letiště
ZIH
Ixtapa - Bahia principal de ixtapa "El palmar"
Ixtapa - Bahia principal de ixtapa "El palmar"tripadvisor.comIxtapa Island Fishing Boattripadvisor.comPlaya El PalmarDelfiniti of MexicoLa Isla De Ixtapa Zihutanejo, Playa CoralMirador Ixtapagoogleusercontent.comLetras IXTAPA

Počasí jaro

Březen
Max: 27 °C
Min: 15 °C
Duben
Max: 29 °C
Min: 17 °C
Květen
Max: 28 °C
Min: 18 °C

Počasí léto

Červen
Max: 25 °C
Min: 18 °C
Červenec
Max: 25 °C
Min: 17 °C
Srpen
Max: 24 °C
Min: 17 °C

Počasí podzim

Září
Max: 23 °C
Min: 18 °C
Říjen
Max: 23 °C
Min: 17 °C
Listopad
Max: 23 °C
Min: 15 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 24 °C
Min: 14 °C
Leden
Max: 24 °C
Min: 13 °C
Únor
Max: 25 °C
Min: 14 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Turín
✨ Prodloužený víkend
🔥 1 086 Kč
sal
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Pohled na Athény
santorini
🤘 Multi-city
🤩 2 469 Kč
Marseille
⏰ Last minute
👍 886 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz