Ixtapa - Bahia principal de ixtapa "El palmar"

Letenky do Ixtapa

Hledáte levné letenky do destinace Ixtapa? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Ixtapa

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Ixtapa navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
MexikoMexiko

Stručně a jasně

Stát

Mexiko

Letiště

1 letiště (ZIH)

Časový posun

-7h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Ixtapa.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 11h 57min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Ixtapa Zihuatanejo International Airport se nachází 15 km od centra města Ixtapa.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Ixtapa od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Ixtapa je letiště Ixtapa Zihuatanejo International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Ixtapa Zihuatanejo International Airport (ZIH)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Ixtapa je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Ixtapa

K cestě do destinace Ixtapa lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ixtapa - 9 míst co vidět .

 • tripadvisor.com
   

  Museo Arqueológico de la Costa Grande

  Navštivte fascinující muzeum archeologie Costa Grande v Ixtapě. Získejte pohled na starověkou historii regionu a objevte artefakty z období předkolumbovského období až po koloniální éru. Muzeum nabízí nádherné expozice, které vám přiblíží život a kulturu původních obyvatel. Určitě neváhejte a navštivte toto jedinečné místo!

 • Ixtapa Island Fishing Boat
   

  Isla Ixtapa

  Isla Ixtapa je skvělým místem pro dovolenou plnou zábavy a relaxace. Toto ostrovní letovisko nabízí nádherné pláže s jemným pískem a průzračnou vodou, kde si můžete užít koupání, potápění nebo šnorchlování. Pro milovníky adrenalinových zážitků jsou k dispozici vodní sporty jako windsurfing nebo jetové lyžování. Po celý den si můžete vychutnávat slunce a večer ochutnat místní speciality v jedné z restaurací na pláži.

 • tripadvisor.com
   

  Playa Linda

  Playa Linda je krásná pláž v Ixtapa, Mexiko. Tato pláž s jemným pískem a průzračnou vodou je ideální pro slunění, koupání a relaxaci. Vychutnejte si nádherné výhledy na Tichomoří a nechte se unášet klidem a pohodou tohoto tropického ráje. Pro milovníky vodních sportů jsou k dispozici možnosti jako šnorchlování, potápění a surfování. Navštivte Playa Linda a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Mexiku!

 • Playa El Palmar
   

  Playa El Palmar

  Playa El Palmar je nejoblíbenější pláž v Ixtapě, Mexiko. S bílým pískem a tyrkysovou vodou je ideálním místem pro opalování a plavání. Navštivte místní restaurace a ochutnejte tradiční mexická jídla. Pro aktivní návštěvníky jsou k dispozici vodní sporty, jako jsou windsurfing a kajak. Užijte si svou dovolenou na Playa El Palmar, kde se slunce a zábava stávají skutečností.

 • Delfiniti of Mexico
   

  Delfiniti of Mexico

  Navštivte Delfiniti of Mexico v Ixtapě a zažijte nezapomenutelný zážitek s delfíny. Tato atrakce je ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro páry a jednotlivce. Kromě plavání s delfíny můžete také pozorovat jejich chování a naučit se o nich více. Nezapomeňte si z této nevšední zážitkové atrakce odnést vzpomínku v podobě fotky s delfínem.

Počasí Ixtapa

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Ixtapa

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Hurghada
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
😍 1 371 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🚀 1 302 Kč

Vánoce v Algarve

Portugalsko
Před 13 hodinami
Katánie
✈️ Zpátečka
👌 1 437 Kč
Malta - zátoka
✨ Víkendovka
🔥 1 140 Kč

Zimní víkendy na Maltě

Malta
Před 35 hodinami
Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
💣 1 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz