Vigo

Vigo průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Vigo

Vigo je malebné přístavní město nacházející se na severozápadě Španělska. Jeho krásné pláže a úchvatné panorama zálivu jsou skvělým místem pro odpočinek a rekreaci. Vigo nabízí návštěvníkům bohatou historii a kulturu, svědčí o tom např. historické centrum s úzkými uličkami a náměstí Plaza Constitución. Navštivte Fortaleza do Castro s nádherným výhledem na město nebo objevte vodopády na řece Lagares. Rakoviny, chobotnice a další mořské poklady si pak můžete vychutnat v místních restauracích.

ŠpanělskoŠpanělsko

Co vidět

Museo do Mar de Galicia
 

Museo do Mar de Galicia

Museo do Mar de Galicia je fascinujícím muzeem, které vám nabídne pohled na historii a kulturu Viga. Muzeum se nachází v moderním budově na břehu moře a nabízí výstavy spojené s historií rybolovu a námořních cest. Pokud hledáte zajímavou a poučnou zábavu, Museo do Mar de Galicia je pro vás tou správnou volbou.

Castelo do Castro
 

Castelo do Castro

Castelo do Castro je malebné místo s nádherným výhledem na město Vigo a Atlantský oceán. Tato historická pevnost byla postavena v 17. století a sloužila jako obranná věž. Dnes můžete procházet po zdech, užívat si výhledu a objevovat historii tohoto místa. Navštivte Castelo do Castro a prožijte nezapomenutelný zážitek v jednom z nejkrásnějších míst Španělska.

Parque Monte do Castro
 

Parque Monte do Castro

Parque Monte do Castro je krásným místem pro procházky a relaxaci v centru Viga. Tento park nabízí nádherné výhledy na město a příjemné zákoutí pro pikniky a odpočinek. Kromě toho můžete navštívit památník na vrcholu kopce a užít si historické atmosféry. Parque Monte do Castro je skvělým místem pro odpočinek od shonu města a pro objevování krás Viga.

Alameda da Praza de Compostela
 

Alameda da Praza de Compostela

Alameda da Praza de Compostela je krásný park v centru Viga. Tento park nabízí klidné místo na procházku, relaxaci a piknik. Můžete se projít po dlážděných cestách, obdivovat květiny a sochy, nebo si sednout na lavičku a užít si atmosféru. Alameda da Praza de Compostela je skvělým místem pro odpočinek od městského ruchu a užít si přírodu v srdci města Vigo.

Concatedral - Basílica de Santa María de Vigo
 

Concatedral - Basílica de Santa María de Vigo

Konkatedrála Basílica de Santa María de Vigo je jedním z nejvýznamnějších kostelů ve městě. Stavba z 19. století v sobě spojuje prvky gotiky a renesance. Uvnitř najdete bohatou výzdobu a umělecká díla. Kostel se nachází v historické části města, kde můžete objevovat další památky a užít si atmosféru starého Španělska.

Museo Quiñones de León
 

Museo Quiñones de León

Museo Quiñones de León je skvělým místem, kde se můžete dozvědět více o historii města Vigo. Tento muzeum nabízí fascinující pohled na minulost a kulturu oblasti, včetně uměleckých děl a archeologických nálezů. Prozkoumejte výstavy, které vám přiblíží historii a tradice Galicie. Museo Quiñones de León je ideální pro návštěvníky, kteří chtějí objevovat méně známé, ale stejně fascinující části Španělska.

Vigo - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 1973 km
Nejbližší letiště VGO
7 km od centra
Přímý let
~ 2h 44min
Španělsko Španělsko
Časový posun proti ČR
Stejný jako v ČR
Obsluhující letiště
VGO
Vigo
VigoMuseo do Mar de GaliciaCastelo do CastroParque Monte do CastroAlameda da Praza de CompostelaConcatedral - Basílica de Santa María de VigoMuseo Quiñones de LeónMARCOFundación SalesCastro de VigoCasco Vello VigoMercado da PedraSenda del Agua

Počasí jaro

Březen
Max: 16 °C
Min: 8 °C
Duben
Max: 17 °C
Min: 9 °C
Květen
Max: 20 °C
Min: 11 °C

Počasí léto

Červen
Max: 24 °C
Min: 14 °C
Červenec
Max: 26 °C
Min: 15 °C
Srpen
Max: 27 °C
Min: 16 °C

Počasí podzim

Září
Max: 25 °C
Min: 15 °C
Říjen
Max: 20 °C
Min: 13 °C
Listopad
Max: 16 °C
Min: 9 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 14 °C
Min: 8 °C
Leden
Max: 13 °C
Min: 7 °C
Únor
Max: 14 °C
Min: 7 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
💣 1 175 Kč
Colombo - A crumbling colonial-era building is wedged between more modern structures at this intersection in Pettah, one of the oldest districts in Colombo and…
✈️ Zpátečka
👌 19 990 Kč
mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz