Charlotte průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Charlotte

Spojené státySpojené státy

Co vidět

 

Billy Graham Library

Billy Graham Library v Charlotte je must-see pro všechny, kteří se zajímají o křesťanskou historii a dědictví. Tento úžasný muzeum a knihovna nabízí fascinující pohled na život a práci bývalého kazatele Billyho Grahama. Prozkoumejte jeho osobní předměty, knihy a dokumenty, a uvidíte, jak se jeho poselství rozšířilo po celém světě. Navštivte Billy Graham Library a nechte se inspirovat jeho vírou a odkazem.

 

Bechtler Museum of Modern Art

Bechtler Museum of Modern Art je jedním z nejvýznamnějších muzeí moderního umění v Charlotte. Jeho sbírka zahrnuje více než 1 400 děl umění 20. století od umělců jako je Pablo Picasso, Joan Miró, Andy Warhol a dalších. Kromě toho muzeum nabízí širokou škálu vzdělávacích programů a akcí pro návštěvníky všech věkových kategorií.

 

Mint Museum Uptown

Mint Museum Uptown je moderní muzeum v centru Charlotte, které nabízí skvělou možnost prozkoumat umělecké dědictví a kulturu města. Navštivte výstavy, které zahrnují umělecká díla od místních i světově proslulých umělců. Muzeum se nachází v moderní budově s výhledem na město a nabízí mnoho aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií.

 

NASCAR Hall of Fame

NASCAR Hall of Fame v Charlotte je ideální pro fanoušky motoristických závodů. V této moderní budově se nachází expozice, které představují historii této populární americké série. Interaktivní výstava vás zavede do světa závodů, kde si můžete vyzkoušet, jaké to je být řidičem nebo týmovým šéfem. Pro milovníky motorismu je to nezapomenutelný zážitek, který si užijí celou rodinou.

 

Carolina's Aviation Museum

Muzeum letectví Caroliny nabízí fascinující pohled do historie letectví. Zde můžete vidět neuvěřitelné letouny, včetně plně funkčního letadla DC-3 a letounu, který přistál na řece Hudson. Vstupné je přijatelné a muzeum je vhodné pro celou rodinu. Navštivte toto muzeum a prozkoumejte svět letectví!

 

Freedom Park

Park Svobody je ideálním místem pro relaxaci v centru Charlotte. Tento krásný park nabízí rozsáhlé zelené plochy, jezírka a fontány. Pro milovníky sportu jsou k dispozici tenisové kurty a hřiště na basketbal a volejbal. V létě se zde konají různé kulturní akce a festivaly. Navštivte Park Svobody a užijte si krásné chvíle v přírodě uprostřed města.

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 13 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz