Columbia průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Columbia

Spojené státySpojené státy

Co vidět

 

Riverbanks Botanical Garden

Navštivte Riverbanks Botanical Garden v kolumbijském městě Columbia a procházejte se mezi více než 4000 druhy rostlin. Tento nádherný zahradní komplex nabízí také řadu atrakcí pro děti i dospělé, včetně zvířat v zoo, dětského hřiště a vodních atrakcí. Riverbanks Botanical Garden je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek v příjemném prostředí.

 

Columbia Museum of Art

Columbia Museum of Art je skvělým místem pro milovníky umění. Vystavuje nejen díla amerických umělců, ale také mezinárodní umělecká díla. Díky svým stálým i přechodným výstavám nabízí návštěvníkům možnost vidět širokou škálu uměleckých stylů a epoch. Vstupné je velmi příznivé a můžete si být jisti, že vaše návštěva bude nezapomenutelným zážitkem.

 

South Carolina State House

Státní budova Jižní Karolíny se nachází v centru města Columbia. Tento historický komplex byl postaven v roce 1855 a slouží jako sídlo vlády Jižní Karolíny. Prohlédněte si krásnou architekturu a vyzkoušejte si prohlídku budovy, která vám nabídne pohled do historie státu. Užijte si nádherný výhled na město z výšky a nechte se okouzlit tímto unikátním místem.

 

South Carolina State Museum

Muzeum Jižní Karolíny vám nabízí fascinující pohled na historii a kulturu této jižní státy. Prozkoumejte neuvěřitelné artefakty, jako jsou kočáry a vozy, které se používaly v minulosti. Navštivte výstavu o přírodě a zvířatech, které obývají Jižní Karolínu. Pokud máte rádi umění, určitě se podívejte na sbírku obrazů a soch od místních umělců. Muzeum Jižní Karolíny je skvělým místem pro celou rodinu, kde se můžete dozvědět více o této krásné oblasti.

 

Columbia Canal and Riverfront Park

Columbia Canal and Riverfront Park nabízí nádhernou přírodu a historii. Procházka podél kanálu a řeky nabízí úžasný výhled na okolní krajinu. Park je ideální pro pikniky, jízdu na kole, běhání nebo rybaření. Navštivte toto místo a užijte si klidný den v přírodě.

 

Sesquicentennial State Park

Sesquicentennial State Park je ideálním místem pro milovníky přírody a aktivní odpočinek. Nachází se v blízkosti města Columbia a nabízí mnoho možností pro turistiku, cyklistiku, rybaření a pikniky. Park je obklopen lesy a jezerem, což vytváří nádhernou atmosféru pro relaxaci. Navštivte tento park a užijte si krásy přírody Jižní Karolíny!

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 23 hodinami
Nantes
✈️ Zpátečka
🎉 1 802 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz