Detroit průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Detroit

Spojené státySpojené státy

Co vidět

 

Detroit Institute of Arts

Detroit Institute of Arts je jedním z největších muzeí umění v USA. Nachází se v centru města Detroit a obsahuje více než 60 000 uměleckých děl z celého světa. Mezi nejznámější patří díla od Rembrandta, Van Gogha a Picassa. Muzeum je ideálním místem pro milovníky umění a historie. Navštivte Detroit Institute of Arts a prožijte nezapomenutelný zážitek plný krásy a inspirace.

 

Campus Martius Park

Campus Martius Park je jedním z nejoblíbenějších míst v Detroitu. Tento park je plný zeleně, soch a fontán, které vytváří klidnou a pohodlnou atmosféru. Navštivte park v létě, kdy se zde konají různé kulturní akce, jako jsou koncerty a festivaly. V zimě se zde můžete projet na bruslích a užít si krásné vánoční výzdoby. Campus Martius Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v srdci města Detroit.

 

Hart Plaza

Hart Plaza je centrálním prostorem v srdci Detroitu. Tento náměstí je pojmenováno po Philipu A. Hartovi, senátorovi USA z Michiganu. Je oblíbenou destinací pro místní i turisty, kteří zde mohou obdivovat sochy a fontány, navštívit koncerty a festivaly nebo si užít piknik s výhledem na řeku Detroit. Navštivte Hart Plaza a prožijte nezapomenutelný zážitek v srdci Motor City!

 

Motown Museum

Motown Museum je unikátní muzeum v srdci Detroitu, které vám umožní nahlédnout do historie největší hudební společnosti v USA. Navštivte studio, kde nahrávali velikáni jako Marvin Gaye a Stevie Wonder a prohlédněte si originální nástroje a kostýmy. Vstupné je příznivé a pro fanoušky hudby je to nezapomenutelný zážitek.

 

Belle Isle Aquarium

Belle Isle Aquarium je jedním z nejstarších akvárií v USA a nabízí návštěvníkům úžasný pohled na podmořský svět. Nachází se na ostrově Belle Isle v Detroitu a je domovem mnoha druhů ryb a mořských živočichů. Zajímavou atrakcí jsou také expozice s vodními rostlinami a korály. Vstupné je přijatelné a vstupenky lze zakoupit online. Belle Isle Aquarium je ideální místo pro rodinný výlet plný zábavy a objevování nových světů.

 

Charles H. Wright Museum of African American History

Pokud hledáte zajímavé muzeum v Detroitu, navštivte Charles H. Wright Museum of African American History. Toto muzeum nabízí rozsáhlou sbírku artefaktů a exponátů, které přibližují historii afroamerického obyvatelstva v USA. Zajímavé informace a interaktivní výstavy vás zavedou do minulosti i současnosti. Muzeum je ideální pro rodiny s dětmi i pro jednotlivce, kteří se chtějí dozvědět něco nového.

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 11 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz