Jacksonville - Bank of Onslow and Jacksonville Masonic Temple

Jacksonville průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Jacksonville

Jacksonville je půvabné město na severovýchodě Floridy, které nabízí návštěvníkům bohatý výběr aktivit. Proslulé svými nádhernými plážemi a přírodními rezervacemi, jako je park Timucuan Ecological and Historic Preserve, je to ideální místo pro milovníky přírody. V centru města naleznete řadu galerií, muzeí a nakupovacích center. Nezapomeňte navštívit ikonický Friendship Fountain a Jacksonville Landing s množstvím barů a restaurací, kde si můžete vychutnat místní kuchyni a pohostinnost.

Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Co vidět

Cummer Museum of Art and Gardens
 

Cummer Museum of Art and Gardens

Cummer Museum of Art and Gardens je ideálním místem pro milovníky umění a přírody. Nachází se v srdci města Jacksonville a nabízí rozsáhlou sbírku uměleckých děl z celého světa. Kromě toho zde můžete procházet krásnými zahradami, které jsou plné květin a soch. Navštivte toto místo a užijte si nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.

Jacksonville Zoo & Gardens
 

Jacksonville Zoo & Gardens

Jacksonville Zoo & Gardens je jednou z největších atrakcí v Jacksonville. Zoo se rozkládá na ploše více než 45 hektarů a nabízí více než 2 000 zvířat z celého světa. Navštivte zoo a užijte si procházku v krásných zahradách, kde se můžete setkat s mnoha druhy rostlin a zvířat. Nezapomeňte navštívit i Zoo Džungle, kde uvidíte slony, tygry a mnoho dalších zvířat.

tripadvisor.com
 

Catty Shack Ranch Wildlife Sanctuary

Navštivte Catty Shack Ranch Wildlife Sanctuary v Jacksonville a zažijte neopakovatelné setkání s divokými kočkami. Tento útočiště se specializuje na záchranu a ochranu velkých kočkovitých šelem, jako jsou tygři, lvi a gepardi. Prohlédněte si krásné zvířata a získejte vědomosti o jejich životě a životním prostředí. Podpořte tuto organizaci návštěvou a pomozte ochránit ohrožené druhy.

Kingsley Plantation
 

Kingsley Plantation

Navštivte Kingsley Plantation a prozkoumejte historii otroctví v Americe. Tato historická plantáž se nachází v Jacksonville na Floridě a nabízí fascinující pohled na život otroků v 19. století. Projděte se po krásných zahradách a budovách v karibském stylu, které jsou pečlivě restaurovány. Vstupné je zdarma a prohlídka je možná s průvodcem. Kingsley Plantation je skvělým místem pro historickou exkurzi v Americe.

Jacksonville Beach
 

Jacksonville Beach

Jacksonville Beach je ideálním místem pro odpočinek u moře. Tato pláž vás okouzlí svým čistým pískem a klidným mořem. Objevte místní restaurace s výhledem na oceán a ochutnejte místní speciality. Pokud máte rádi adrenalin, vyzkoušejte si surfování nebo jiné vodní sporty. Jacksonville Beach je perfektním místem pro relaxaci a zábavu s rodinou nebo přáteli.

Little Talbot Island State Park
 

Little Talbot Island State Park

Little Talbot Island State Park je nádherným místem pro ty, kteří hledají klid a krásu přírody. Tento park nabízí návštěvníkům možnost procházek podél krásného pobřeží Atlantiku, koupání v oceánu a pozorování místních druhů zvířat. Vstup do parku je zdarma a park je otevřen po celý rok. Navštivte Little Talbot Island State Park a užijte si krásu Floridy v její nejčistší podobě.

Jacksonville - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 7245 km
Nejbližší letiště OAJ
18 km od centra
Přímý let
~ 8h 33min
Spojené státy Spojené státy
Časový posun proti ČR
-6h
Obsluhující letiště
JAX, OAJ
Jacksonville - Bank of Onslow and Jacksonville Masonic Temple
Jacksonville - Bank of Onslow and Jacksonville Masonic TempleCummer Museum of Art and Gardens Jacksonville Zoo & Gardens tripadvisor.comKingsley PlantationJacksonville BeachLittle Talbot Island State ParkFriendship FountainMuseum of Science & Historywikimedia.orgBig Talbot Island State ParkFort CarolineJacksonville-Baldwin Rail Trail

Počasí jaro

Březen
Max: 23 °C
Min: 12 °C
Duben
Max: 26 °C
Min: 15 °C
Květen
Max: 29 °C
Min: 18 °C

Počasí léto

Červen
Max: 31 °C
Min: 22 °C
Červenec
Max: 32 °C
Min: 23 °C
Srpen
Max: 31 °C
Min: 23 °C

Počasí podzim

Září
Max: 29 °C
Min: 22 °C
Říjen
Max: 26 °C
Min: 18 °C
Listopad
Max: 23 °C
Min: 14 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 20 °C
Min: 10 °C
Leden
Max: 19 °C
Min: 9 °C
Únor
Max: 21 °C
Min: 10 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 11 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Ibiza
⏰ Last minute
👌 860 Kč

LM letenky na Ibizu

Španělsko
Před 37 hodinami
korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz