Niagara Falls průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Niagara Falls

Spojené státySpojené státy

Co vidět

 

Niagara SkyWheel

Niagara SkyWheel je největším pozorovacím kolem v Kanadě a nachází se v centru Niagarských vodopádů. Z vyhlídkových kabinek můžete obdivovat nádherný výhled na vodopády a okolní krajinu. Vstupenky si můžete zakoupit online nebo na místě. Užijte si nezapomenutelný zážitek s rodinou nebo přáteli.

 

Niagara Falls

Niagarské vodopády jsou jedním z největších přírodních divů světa. Tyto vodopády se nacházejí na hranici mezi Kanadou a USA a jsou tvořeny třemi částmi - Horseshoe Falls, American Falls a Bridal Veil Falls. Můžete si užít nezapomenutelný zážitek při plavbě lodí Maid of the Mist, která vás zavede až pod samotné vodopády. Nezapomeňte si přinést deštník!

 

Niagara Falls State Park

Niagarské vodopády jsou jedním z nejkrásnějších přírodních divů na světě. Tento park nabízí neuvěřitelné výhledy na vodopády a mnoho aktivit pro turisty. Můžete si projít krásnými zahradami, projet se na lodi pod vodopády nebo si užít panoramatický výhled z vyhlídky. Nezapomeňte si vzít fotoaparát, protože zážitek z návštěvy Niagarských vodopádů zůstane s vámi navždy.

Niagara Falls: Skylon Tower, Turmkorb
 

Skylon Tower

Skylon Tower je nejvyšší vyhlídková věž v Niagarských vodopádech. Nabízí nádherný výhled na vodopády a okolní krajinu. Ve věži se nachází restaurace s panoramatickým výhledem a obchody s suvenýry. Pro zájemce je zde také možnost vysokorychlostní jízdy výtahem. Skylon Tower je nezapomenutelným zážitkem pro každého návštěvníka Niagarských vodopádů.

Owl (Caligo memnon) butterflies eating oranges and bananas at the Niagara Parks Butterfly Conservatory, Niagara Falls, Ontario, Canada
 

Butterfly Conservatory

Vstupte do světa krásných motýlů v Niagarské motýlí konzervatoři. Procházejte se mezi tisíci motýlů volně létajících v exotické zahradě plné květin a rostlin. Zjistěte více o životním cyklu těchto nádherných tvorů a ukažte své děti, jak se motýli líhnou ze svých kokonů. Toto je nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.

A photograph of the Rainbow Bridge and the Prospect Point Observation Tower. The American Falls lie in the foreground. The photograph was taken on Luna Island.
 

Niagara Falls Observation Tower

Niagarské vodopády jsou jedním z největších přírodních divů světa a vyhlídka z vyhlídkové věže je úchvatná. Tato věž se nachází v parku Prospect Point a nabízí nezapomenutelný výhled na vodopády a okolní krajinu. Kromě toho můžete navštívit také muzeum věnované historii Niagarských vodopádů. Určitě neváhejte a navštivte tuto úchvatnou přírodní památku!

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 9 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz