Orlando

Orlando průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Orlando

Spojené státySpojené státy

Co vidět

 

Harry P Leu Gardens

Harry P. Leu Gardens jsou krásným zeleným útočištěm v srdci Orlanda. Tento 50 akrů velký botanický park nabízí návštěvníkům nejen úchvatné květinové záhony, ale také historické domy a zahradní umění. Procházejte se po cestičkách lemovaných palmami a bambusem, nebo si odpočiňte u jezírka plného leknínů. Harry P. Leu Gardens jsou ideálním místem pro relaxaci a únik z ruchu města.

 

Orlando Museum of Art

Orlando Museum of Art je skvělým místem pro milovníky umění. Nachází se v srdci města a nabízí širokou škálu uměleckých děl, včetně moderního umění, fotografií a soch. Muzeum také pořádá řadu výstav a kulturních akcí po celý rok. Navštivte Orlando Museum of Art a objevte krásu a rozmanitost umění z celého světa.

 

Universal CityWalk Orlando

Universal CityWalk Orlando je nejlepší místo pro zábavu v Orlandu. S více než 30 restauracemi, bary a obchody, toto místo nabízí něco pro každého. Pro milovníky filmů a hudby je tu Hard Rock Cafe, pro fanoušky sportu je tu NBC Sports Grill & Brew a pro ty, kteří hledají adrenalin, je tu The Toothsome Chocolate Emporium & Savory Feast Kitchen. Navštivte Universal CityWalk Orlando a užijte si nezapomenutelný zážitek!

 

Discovery Cove

Navštivte Discovery Cove v Orlandu a zažijte nezapomenutelný den plný zábavy a dobrodružství. Tento úžasný park nabízí nejen koupání s delfíny, ale také možnost plavání s tropickými rybami a úžasnými rejnoky. Pro ty, kteří hledají klid a relaxaci, je zde nádherná pláž a bazény s teplou vodou. Nezapomeňte si vstupenky koupit online, aby jste ušetřili a mohli si užít více zábavy v Orlandu.

 

SEA LIFE Orlando Aquarium

SEA LIFE Orlando Aquarium je ideálním místem pro všechny milovníky mořského života. V této atrakci se můžete setkat s různými druhy ryb, žraloků, medúz a dalších fascinujících tvorů. Prozkoumejte podvodní svět a užijte si nezapomenutelné zážitky s celou rodinou. Vstupenky si můžete zakoupit online, nebo přímo na místě. Navštivte SEA LIFE Orlando Aquarium a nechte se unést krásou podmořského světa.

 

SeaWorld Orlando

Navštivte SeaWorld Orlando a poznejte fascinující svět podmořských tvorů. Užijte si neuvěřitelné show s delfíny, kosatkami a dalšími mořskými savci. Projděte se pod vodou a sledujte žraloky a další dravce v jejich přirozeném prostředí. Zábava pro celou rodinu, kterou určitě nezapomenete!

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Malta - zátoka
Lamezia Terme, Italie, moře, pláže, dovolená, letní počasí
🤘 Multi-city
🎉 1 830 Kč
Havana
🌴 Dovolená
😎 20 990 Kč
Kós
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Riga
Stockholm
Gdaňsk
Kodaň
🤘 Punk-trip
😍 3 081 Kč
Palma de Mallorca
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz