Daytona Beach průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Daytona Beach

Spojené státySpojené státy

Co vidět

 

Museum of Arts & Sciences

Muzeum umění a věd v Daytona Beach je skvělým místem pro všechny, kteří chtějí objevovat a učit se o světě kolem nás. Najdete zde sbírky umění, vědy, historie a technologie, které vám umožní prozkoumat a pochopit různé oblasti lidského vývoje. Muzeum je ideálním místem pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří si chtějí rozšířit své znalosti a obzory.

 

Daytona International Speedway

Daytona International Speedway je nejznámější stadion pro motoristické závody na světě. Nachází se v Daytona Beach na Floridě a je domovem legendárního závodu Daytona 500. Závodní fanoušci si zde mohou užít nezapomenutelný zážitek a prohlédnout si expozice historických vozů. Navštivte Daytona International Speedway a zažijte adrenalinovou atmosféru motoristických závodů na vlastní kůži.

 

Halifax Historical Museum

Halifax Historical Museum je skvělým místem pro milovníky historie. Muzeum se nachází v Daytone Beach a nabízí pohled na historii města a jeho okolí. V muzeu najdete mnoho exponátů, které připomínají historické události a významné osobnosti. Vstupné je zdarma a personál je velmi přátelský a ochotný. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si krásné exponáty a artefakty z minulosti.

 

Southeast Museum of Photography

Southeast Museum of Photography je ideálním místem pro milovníky fotografie. Nachází se v centru Daytona Beach a nabízí širokou škálu výstav a programů. Zde můžete vidět díla mnoha významných fotografů a objevovat nové talenty. Museum je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí prozkoumat svět fotografie a získat nové inspirace.

 

Daytona Lagoon

Daytona Lagoon je ideálním místem pro zábavu pro celou rodinu. Vodní park nabízí nejen skluzavky a bazény, ale také mini-golf, laserovou arénu a hry pro všechny věkové kategorie. Pro návštěvníky, kteří hledají adrenalin, je k dispozici i rychlá jízda na horské dráze. Daytona Lagoon je skvělým místem pro strávení celého dne v příjemné atmosféře s rodinou a přáteli.

 

Sun Splash Park

Sun Splash Park je ideálním místem pro ty, kteří chtějí strávit den na pláži a užít si slunce a teplé mořské vody. Park nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu, včetně plážového volejbalu, piknikování a grilování. K dispozici jsou také sprchy a toalety. Užijte si den na pláži v Sun Splash Parku v Daytona Beach, kde slunce a zábava nezanikají!

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Iraklio
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
🎉 1 225 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
😎 10 490 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 29 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz