Brunswick průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Brunswick

Spojené státySpojené státy

Co vidět

 

St. Simons Island Lighthouse Museum

Navštivte Muzeum majáku na ostrově St. Simons a prozkoumejte historii této ikonické stavby. Maják byl postaven v roce 1872 a dnes slouží jako muzeum, kde se můžete dozvědět o životě majákářů a historii pobřeží Georgie. Vystoupejte na vrchol a užijte si nádherný výhled na okolní krajinu a Atlantský oceán.

 

Blythe Island Regional Park

Blythe Island Regional Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě. Nachází se na krásném ostrově a nabízí návštěvníkům mnoho aktivit, jako jsou pěší túry, koupání, rybaření a pikniky. Park je obklopen krásnou přírodou a zdejší výhledy na okolní krajinu jsou nádherné. Navštivte Blythe Island Regional Park a užijte si klid a krásu přírody v srdci Georgie.

 

Horton House

Horton House je historický dům v Brunswicku, který nabízí návštěvníkům pohled do minulosti. Tento dům byl postaven v 18. století a dnes slouží jako muzeum. Vychutnejte si prohlídku a objevte tajemství, která se ukrývají v této krásné budově. Navštivte Horton House a prožijte nezapomenutelnou zážitek z historie Brunswicku.

 

Jekyll Island

Jekyll Island je krásné místo, kde se můžete zrelaxovat a užít si klidnou dovolenou. Tento ostrov je plný přírodních krás a historie. Navštivte muzeum a dozvíte se více o tom, jak Jekyll Island hrál důležitou roli v americké historii. Užijte si krásné pláže a projděte se po nádherných stezkách, které vás zavedou do tajemných zákoutí ostrova. Jekyll Island je ideální místo pro rodinnou dovolenou nebo romantický pobyt pro dva.

 

Lover's Oak

V Brunswicku se nachází romantický Dub milenců, který je ideálním místem pro odpočinek a romantickou procházku. Pod tímto stromem se tradičně scházeli zamilované páry a přísahali si věrnost. Dub milenců je symbolem lásky a romantiky v Brunswicku a určitě stojí za návštěvu.

 

Howard Coffin Park

Howard Coffin Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v Brunswicku. Tento krásný park nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu, jako jsou pěší túry, pikniky nebo hraní na hřišti. Obklopen přírodou a klidem, Howard Coffin Park je skvělým místem na odpočinek od rušného města. Navštivte tento park a užijte si příjemný den s rodinou a přáteli.

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Chania
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
🎉 1 225 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
😎 10 490 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 29 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz