Page průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Page

Spojené státySpojené státy

Page průvodce

Naplánuj si dovolenou s naším praktickým průvodcem.

Co vidět

 

Horseshoe Bend

Horseshoe Bend je jedním z nejkrásnějších přírodních divů v Arizoně. Tento úchvatný meandr řeky Colorado je oblíbeným místem pro turisty, kteří se chtějí pokochat pohledem na vodopád a útesy. Horseshoe Bend se nachází jen pár kilometrů od města Page a je snadno dostupný pro každého. Nezapomeňte si přinést fotoaparát a zachytit tento nezapomenutelný okamžik!

 

Glen Canyon Dam Overlook

Pokud hledáte úchvatné výhledy, nesmíte minout Glen Canyon Dam Overlook. Tento neuvěřitelný výhled na přehradu Glen Canyon vám umožní vidět krásu tohoto místa z výšky. Nachází se v blízkosti města Page a je jedním z nejnavštěvovanějších míst v této oblasti. Užijte si jedinečné zážitky a nezapomeňte si vzít foťák!

 

Glen Canyon Dam

Přehrada Glen Canyon se nachází na řece Colorado v Arizoně a je jedním z největších přehradních jezer v USA. Tento impozantní betonový oblouk je vysoký 216 metrů a dlouhý 475 metrů. Přehrada slouží k regulaci toku řeky a zásobování elektřinou. Navštivte tuto technickou památku a užijte si krásné výhledy na okolní krajinu.

 

Lower Antelope Canyon

Lower Antelope Canyon je úchvatným přírodním útvarem v Arizoně. Tento kaňon je proslulý svými křivolakými stěnami a krásnými barevnými skalami, které se v něm nacházejí. Vstup do kaňonu je možný pouze s průvodcem, ale určitě to stojí za to. Navštivte tento nádherný přírodní div a užijte si nezapomenutelný zážitek!

 

Wahweap Overlook

Wahweap Overlook nabízí úžasný výhled na jezero Powell a okolní horské hřebeny. Tento malebný rozhled nabízí jedinečnou příležitost pro nezapomenutelné fotografování a úžasný zážitek z přírodní krásy. Vychutnejte si klidné chvíle na této krásné vyhlídce a užijte si nádherný výhled na okolní krajinu. Navštivte Wahweap Overlook a nechte se okouzlit krásami Arizony.

 

Carl Hayden Visitor Center

Návštěvnické centrum Carl Hayden v Page nabízí informace o nedaleké přehradě Glen Canyon a okolním národním parku. Můžete se zde dozvědět o historii oblasti a zhlédnout expozice o místní přírodě a geologii. Navštivte také okolní turistické atrakce, jako jsou horské stezky a pláže u jezera Powell. Návštěva tohoto centra je ideálním způsobem, jak začít objevovat krásy Arizonského kanionu.

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Ženeva
✨ Víkendovka
👍 1 679 Kč
Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 24 hodinami
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz