Page - Lake Powell seen from Glen Canyon Dam.

Page průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Page

Page je malebné městečko situované na severu státu Arizona, USA, které přináší unikátní zážitky a přírodní krásy. Je ideálním výchozím bodem pro návštěvu úchvatných skalních útvarů Antelope Canyon a impozantní přehrady Glen Canyon. Při procházce městem si nenechte ujít Navajo Village Heritage Center, kde se můžete seznámit s tradicemi a kulturou kmene Navajo. A konečně, západ slunce u Horseshoe Bend nabízí nezapomenutelný pohled na nekonečné okolní krajině.

Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Co vidět

Horseshoe Bend
 

Horseshoe Bend

Horseshoe Bend je jedním z nejkrásnějších přírodních divů v Arizoně. Tento úchvatný meandr řeky Colorado je oblíbeným místem pro turisty, kteří se chtějí pokochat pohledem na vodopád a útesy. Horseshoe Bend se nachází jen pár kilometrů od města Page a je snadno dostupný pro každého. Nezapomeňte si přinést fotoaparát a zachytit tento nezapomenutelný okamžik!

Glen Canyon Dam Overlook
 

Glen Canyon Dam Overlook

Pokud hledáte úchvatné výhledy, nesmíte minout Glen Canyon Dam Overlook. Tento neuvěřitelný výhled na přehradu Glen Canyon vám umožní vidět krásu tohoto místa z výšky. Nachází se v blízkosti města Page a je jedním z nejnavštěvovanějších míst v této oblasti. Užijte si jedinečné zážitky a nezapomeňte si vzít foťák!

Placeholder image.
 

Glen Canyon Dam

Přehrada Glen Canyon se nachází na řece Colorado v Arizoně a je jedním z největších přehradních jezer v USA. Tento impozantní betonový oblouk je vysoký 216 metrů a dlouhý 475 metrů. Přehrada slouží k regulaci toku řeky a zásobování elektřinou. Navštivte tuto technickou památku a užijte si krásné výhledy na okolní krajinu.

Lower Antelope Canyon
 

Lower Antelope Canyon

Lower Antelope Canyon je úchvatným přírodním útvarem v Arizoně. Tento kaňon je proslulý svými křivolakými stěnami a krásnými barevnými skalami, které se v něm nacházejí. Vstup do kaňonu je možný pouze s průvodcem, ale určitě to stojí za to. Navštivte tento nádherný přírodní div a užijte si nezapomenutelný zážitek!

Wahweap Overlook
 

Wahweap Overlook

Wahweap Overlook nabízí úžasný výhled na jezero Powell a okolní horské hřebeny. Tento malebný rozhled nabízí jedinečnou příležitost pro nezapomenutelné fotografování a úžasný zážitek z přírodní krásy. Vychutnejte si klidné chvíle na této krásné vyhlídce a užijte si nádherný výhled na okolní krajinu. Navštivte Wahweap Overlook a nechte se okouzlit krásami Arizony.

Carl Hayden Visitor Center
 

Carl Hayden Visitor Center

Návštěvnické centrum Carl Hayden v Page nabízí informace o nedaleké přehradě Glen Canyon a okolním národním parku. Můžete se zde dozvědět o historii oblasti a zhlédnout expozice o místní přírodě a geologii. Navštivte také okolní turistické atrakce, jako jsou horské stezky a pláže u jezera Powell. Návštěva tohoto centra je ideálním způsobem, jak začít objevovat krásy Arizonského kanionu.

Page - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 8984 km
Nejbližší letiště PGA
1 km od centra
Přímý let
~ 10h 31min
Spojené státy Spojené státy
Časový posun proti ČR
-9h
Obsluhující letiště
PGA
Page - Lake Powell seen from Glen Canyon Dam.
Page - Lake Powell seen from Glen Canyon Dam.Horseshoe BendGlen Canyon Dam OverlookLower Antelope CanyonWahweap OverlookCarl Hayden Visitor CenterThe ChainsAntelope Canyon Tours - by Carolene EkisAntelope Canyon Navajo ToursLake PowellRainbow Bridge National Monument

Počasí jaro

Březen
Max: 17 °C
Min: 2 °C
Duben
Max: 21 °C
Min: 4 °C
Květen
Max: 27 °C
Min: 8 °C

Počasí léto

Červen
Max: 33 °C
Min: 12 °C
Červenec
Max: 35 °C
Min: 18 °C
Srpen
Max: 34 °C
Min: 18 °C

Počasí podzim

Září
Max: 29 °C
Min: 12 °C
Říjen
Max: 22 °C
Min: 6 °C
Listopad
Max: 14 °C
Min: 1 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 8 °C
Min: -1 °C
Leden
Max: 8 °C
Min: -1 °C
Únor
Max: 11 °C
Min: 0 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Varna
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👍 1 159 Kč
Banja Luka
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 880 Kč

Srpnové letenky na Ibizu

Španělsko
Před 40 hodinami
hurghada
🌴 Dovolená
👍 12 490 Kč
londyn
Edinburgh- výhled
🤘 Multi-city
🔥 2 343 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz