Flagstaff průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Flagstaff

Spojené státySpojené státy

Co vidět

 

Museum of Northern Arizona

Muzeum Severní Arizony je zasvěcené původním obyvatelům a přírodní historii regionu. Naleznete zde sbírky indiánských uměleckých děl a archeologických artefaktů, stejně jako ukázky místní fauny a flóry. Muzeum se nachází v krásném přírodním prostředí, které vás okouzlí svou krásou. Navštivte toto muzeum a objevte tajemství Severní Arizony.

 

Riordan Mansion State Historic Park

Riordan Mansion State Historic Park je skvělou volbou pro milovníky historie a architektury. Tento nádherný dům byl postaven v roce 1904 a nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost vidět, jak bohaté rodiny žily v té době. Interiér je zdobený elegantním nábytkem a uměleckými díly. Park je ideálním místem pro piknik nebo pro procházku v přírodě. Navštivte tuto historickou památku a prožijte nezapomenutelný zážitek.

 

Flagstaff Visitor Center

Pokud plánujete návštěvu Flagstaffu, nezapomeňte zastavit v Návštěvnickém centru. Zde najdete veškeré informace o městě a okolních přírodních krásách, včetně Grand Canyonu. Navíc vám zde ochotní pracovníci rádi poradí s plánováním vašeho výletu. Návštěva centra je tedy ideálním začátkem vaší cesty do tohoto malebného města v Arizoně.

 

The Arboretum At Flagstaff

The Arboretum At Flagstaff je ideálním místem pro milovníky přírody. Nachází se v krásném prostředí a nabízí návštěvníkům možnost procházet se mezi vzácnými druhy rostlin a stromů. Arboretum je také domovem pro mnoho druhů zvířat, jako jsou kolibříci a jezevci. Prozkoumejte tento úžasný kousek přírody a užijte si klid a krásu, kterou nabízí The Arboretum At Flagstaff.

 

Buffalo Park

Buffalo Park je ideálním místem pro milovníky přírody v Flagstaffu. Ocitnete se v srdci Arizonských hor, kde můžete pozorovat bizoní stáda, kteří se volně pasou. Park nabízí také mnoho turistických tras, kde si můžete užít krásnou přírodu a nádherné výhledy. Prožijte nezapomenutelný zážitek v Buffalu Parku.

 

Lowell Observatory

Observatoř Lowell v Flagstaffu je jedním z nejvýznamnějších astronomických zařízení na světě. Zde byly objeveny nejen planetky, ale také Pluto. Prohlédněte si hvězdnou oblohu prostřednictvím profesionálních dalekohledů a užijte si fascinující výklad průvodců. Navštivte tuto unikátní observatoř, která nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek ze světa astronomie.

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 7 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz