Vava'u Island průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Vava'u Island

Vava'u Island je malebný ostrov v království Tonga v jižním Tichomoří. Proslulý svou nádhernou přírodou a bohatým podmořským světem, je Vava'u ideální destinací pro milovníky potápění, šnorchlování i jachtaření. Navštivte zdejší malebné pláže, laguny a tajuplné jeskyně. Objevte fascinující faunu a flóru ostrova i podmořské korálové útesy. Vava'u Island je rovněž místo, kde můžete pozorovat grónské velryby při jejich migraci. Klid, přírodní krásy a nezapomenutelné zážitky, to je Vava'u Island.

Oceánie
TongaTonga

Co vidět

Mt Talau National Park
 

Mt Talau National Park

Národní park Mt Talau na ostrově Vava'u nabízí nádherné výhledy na okolní ostrovy a oceán. Procházejte se po stezkách, které vedou lesem a objevujte místní flóru a faunu. Užijte si klidný den v přírodě a obdivujte krásu tropického ráje. Návštěva tohoto parku je nezapomenutelným zážitkem pro milovníky přírody a krásného výhledu.

Placeholder image.
 

Vava`u Group

Vava'u Group je nejnavštěvovanější ostrovní skupinou na Vava'u Islandu. Tento ráj se skládá z více než 50 ostrovů, které nabízejí úchvatné pláže, azurové vody a křišťálově čisté zálivy. Kromě koupání, potápění a šnorchlování si zde můžete užít i nezapomenutelné výlety lodí, při kterých objevíte skryté zátoky a malebné vesničky. Vava'u Group je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v nádherné přírodě Tichomoří.

Vava`u Island
 

Vava`u Island

Vava'u Island je nezapomenutelným cílem pro ty, kteří hledají únik z každodenního života. Tento ostrov nabízí nádherné pláže s tyrkysovými vodami a úchvatné výhledy na okolní krajinu. Můžete si vychutnat šnorchlování a potápění, kde objevíte nádherný podvodní svět. Pro ty, kteří hledají dobrodružství, je tu také možnost vodních sportů a rybaření. Vava'u Island je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek v ráji na zemi.

The Harbourview, Vava'u
 

The Harbourview, Vava'u

The Harbourview v tropickém ráji Vava'u nabízí jedinečný zážitek. Tento hotel s výhledem na přístav nabízí luxusní ubytování a přátelskou atmosféru. Užijte si kouzlo ostrova a prozkoumejte jeho krásy. Odpočiňte si na pláži, potápějte se a pozorujte delfíny. The Harbourview je ideálním místem pro relaxaci a zážitky, které si budete pamatovat po celý život.

Vava'u Sport Fishing Charters
 

Vava'u Sport Fishing Charters

Vava'u Sport Fishing Charters nabízí nezapomenutelný zážitek pro milovníky rybaření. Na ostrově Vava'u si můžete užít rybaření v jednom z nejkrásnějších míst na světě. S průvodcem se vydejte na loď a chyťte tu největší rybu. Po celodenním rybaření si můžete odpočinout na pláži a užít si krásy tohoto tropického ráje.

Poppin' Tonga
 

Poppin' Tonga

Poppin' Tonga je nejlepší místo na Vava'u Islandu pro ty, kteří chtějí zažít neuvěřitelnou noční zábavu. Tento klub je plný energie, hudby a tance, a je oblíbeným místem místních obyvatel i turistů. Pokud hledáte nezapomenutelnou zábavu, Poppin' Tonga je tím správným místem pro vás!

Vava'u Island - stručný přehled

Letiště obsluhující město

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz