Letenky do Vava'u Island

Hledáte levné letenky do destinace Vava'u Island? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Vava'u Island

Vava'u Island leží ve státě Tonga. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Vava'u Island navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Oceánie
TongaTonga

Stručně a jasně

Stát
Tonga
Letiště
1 letiště (VAV)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Vava'u Island.

Lety z Prahy obvykle trvají víc než 19.008174638472223 hodin. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Vava'u International Airport se nachází 2 km od centra města Vava'u Island.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Vava'u Island od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Vava'u Island je letiště Vava'u International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Vava'u International Airport (VAV)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Vava'u Island je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Vava'u Island

K cestě do destinace Vava'u Island lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Vava'u Island - 9 míst co vidět .

 • Mt Talau National Park
   

  Mt Talau National Park

  Národní park Mt Talau na ostrově Vava'u nabízí nádherné výhledy na okolní ostrovy a oceán. Procházejte se po stezkách, které vedou lesem a objevujte místní flóru a faunu. Užijte si klidný den v přírodě a obdivujte krásu tropického ráje. Návštěva tohoto parku je nezapomenutelným zážitkem pro milovníky přírody a krásného výhledu.

 • Placeholder image.
   

  Vava`u Group

  Vava'u Group je nejnavštěvovanější ostrovní skupinou na Vava'u Islandu. Tento ráj se skládá z více než 50 ostrovů, které nabízejí úchvatné pláže, azurové vody a křišťálově čisté zálivy. Kromě koupání, potápění a šnorchlování si zde můžete užít i nezapomenutelné výlety lodí, při kterých objevíte skryté zátoky a malebné vesničky. Vava'u Group je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v nádherné přírodě Tichomoří.

 • Vava`u Island
   

  Vava`u Island

  Vava'u Island je nezapomenutelným cílem pro ty, kteří hledají únik z každodenního života. Tento ostrov nabízí nádherné pláže s tyrkysovými vodami a úchvatné výhledy na okolní krajinu. Můžete si vychutnat šnorchlování a potápění, kde objevíte nádherný podvodní svět. Pro ty, kteří hledají dobrodružství, je tu také možnost vodních sportů a rybaření. Vava'u Island je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek v ráji na zemi.

 • The Harbourview, Vava'u
   

  The Harbourview, Vava'u

  The Harbourview v tropickém ráji Vava'u nabízí jedinečný zážitek. Tento hotel s výhledem na přístav nabízí luxusní ubytování a přátelskou atmosféru. Užijte si kouzlo ostrova a prozkoumejte jeho krásy. Odpočiňte si na pláži, potápějte se a pozorujte delfíny. The Harbourview je ideálním místem pro relaxaci a zážitky, které si budete pamatovat po celý život.

 • Vava'u Sport Fishing Charters
   

  Vava'u Sport Fishing Charters

  Vava'u Sport Fishing Charters nabízí nezapomenutelný zážitek pro milovníky rybaření. Na ostrově Vava'u si můžete užít rybaření v jednom z nejkrásnějších míst na světě. S průvodcem se vydejte na loď a chyťte tu největší rybu. Po celodenním rybaření si můžete odpočinout na pláži a užít si krásy tohoto tropického ráje.

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Vava'u Island

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz