Cockburn Town - The Turks & Caicos National Museum is located in a colonial-era Guinep House on Front Street in the capital of Cockburn Town, on Grand Turk…

Cockburn Town průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Cockburn Town

Cockburn Town je hlavním městem ostrova Grand Turk v souostroví Turks a Caicos. Malebné městečko s bílými písečnými plážemi a tyrkysovým mořem je ideální destinací pro klidnou dovolenou. Prohlédněte si historické budovy z doby britské koloniální nadvlády či navštivte fascinující muzeum Turks a Caicos National Museum. Oblast je také rájem pro potápěče a šnorchlisty díky bohatství podmořského života a korálovým útesům. Nezapomeňte se podívat na slavný maják Grand Turk Lighthouse.

Severní Amerika
Turks a CaicosTurks a Caicos

Co vidět

googleusercontent.com
 

Blue Water Divers

Blue Water Divers jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí objevovat podmořský svět v okolí Cockburn Town. S profesionálním týmem potápěčů a moderním vybavením vám Blue Water Divers zajistí nezapomenutelný zážitek. Podívejte se na korálové útesy, ryby a další podmořské tvory v průzračných vodách Karibiku. Užijte si to nejlepší z potápění s Blue Water Divers.

googleusercontent.com
 

Grand Turk Lighthouse

Maják Grand Turk je jedním z nejvýznamnějších symbolů ostrova. Postaven byl v roce 1852 a dodnes slouží jako navigační bod pro lodě plující kolem ostrova. Z vrcholu majáku se naskýtá úchvatný výhled na krásnou karibskou krajinu. Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek, navštivte maják Grand Turk a užijte si panoramatický výhled na okolní ostrovy.

googleusercontent.com
 

Turks and Caicos National Museum

Navštivte Národní muzeum Turks a Caicos a objevte fascinující historii ostrovů. Muzeum nabízí exponáty z období prvních osadníků až po moderní dobu. Prozkoumejte výstavy o rybolovu, slaných bažinách a pirátství. Získejte hlubší porozumění kulturám, které tvoří ostrovní společenství. Návštěva muzea přináší nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.

tripadvisor.com
 

Governor’s Beach

Pláž Guvernérů se nachází v Cockburn Townu na ostrově Grand Turk. Toto tiché a klidné místo nabízí nádherný výhled na tyrkysovou vodu Karibiku a je ideální pro odpočinek a relaxaci. K dispozici jsou také možnosti pro potápění a šnorchlování. Užijte si sluneční paprsky na této krásné pláži a nechte se unášet klidem a pohodou Karibiku.

Cockburn Town Beach
 

Cockburn Town Beach

Pláž Cockburn Town je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Tato krásná pláž s bílým pískem a tyrkysovou vodou nabízí nádherný výhled na okolní ostrovy. Můžete si zde užít koupání v moři nebo si lehnout na pláži a vychutnat si slunce. Pokud hledáte klid a pohodu, Cockburn Town Beach je tou správnou volbou pro vás.

Placeholder image.
 

Juice

Navštivte Juice v Cockburn Town a ochutnejte nejčerstvější ovocné nápoje, které si můžete představit. Tento oblíbený bar nabízí širokou škálu chutí, od tropických plodů po exotické ovoce. Užijte si osvěžující nápoj na pláži nebo si ho vezměte s sebou na procházku po městě. Navštivte Juice a objevte nové chutě v Karibiku!

Cockburn Town - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 7886 km
Nejbližší letiště GDT
2 km od centra
Přímý let
~ 9h 16min
Turks a Caicos Turks a Caicos
Časový posun proti ČR
-6h
Obsluhující letiště
GDT
Cockburn Town - The Turks & Caicos National Museum is located in a colonial-era Guinep House on Front Street in the capital of Cockburn Town, on Grand Turk…
Cockburn Town - The Turks & Caicos National Museum is located in a colonial-era Guinep House on Front Street in the capital of Cockburn Town, on Grand Turk…googleusercontent.comgoogleusercontent.comgoogleusercontent.comtripadvisor.comCockburn Town BeachGrand TurkSalt House MuseumIsland Tram Tours

Počasí jaro

Březen
Max: 24 °C
Min: 23 °C
Duben
Max: 25 °C
Min: 24 °C
Květen
Max: 26 °C
Min: 25 °C

Počasí léto

Červen
Max: 27 °C
Min: 26 °C
Červenec
Max: 28 °C
Min: 27 °C
Srpen
Max: 28 °C
Min: 27 °C

Počasí podzim

Září
Max: 28 °C
Min: 27 °C
Říjen
Max: 28 °C
Min: 27 °C
Listopad
Max: 27 °C
Min: 26 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 26 °C
Min: 25 °C
Leden
Max: 25 °C
Min: 24 °C
Únor
Max: 25 °C
Min: 23 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Rhodos, pláž
✈️ Zpátečka
😎 2 346 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz