Tozeur - Musée Dar Cheraït à Tozeur (Tunisie).

Tozeur - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 10 míst, které musíš určitě navštívit v Tozeur.

Tozeur - co musíš vidět

Chak Wak Park
 

Chak Wak Park

Chak Wak Park v Tozeuru je neuvěřitelným zážitkem pro všechny návštěvníky. Park nabízí nejen krásné okolí, ale také 3D vzdělání o evoluci, historii a náboženství. Mezi největší atrakce patří životní velikosti repliky dinosaurů, galerie ikon světových náboženství a fascinující historie Hannibala a kartaginských válek. Navíc se zde nachází skvělé restaurace, pizzerie a kavárny. Chak Wak Park je skvělým místem pro zábavu a učení pro celou rodinu.

Dar Cherait Museum
 

Dar Cherait Museum

Dar Charaït Museum v Tozeuru je skvělým místem, kde se můžete seznámit s tradičními tuniskými kostýmy, uměním a artefakty. Muzeum se nachází v restaurovaném paláci a nabízí výstavy keramiky, šperků, kostýmů a dalších starožitností. V hlavním nádvoří se nachází repliky scén z tuniského života, včetně ložnice posledního beye, palácových scén, typické kuchyně, hammamu, svatebních scén a beduínského stanu. Dar Charaït Museum je skvělou zastávkou pro všechny, kteří chtějí poznat tuniskou kulturu a historii.

Chak Wak
 

Chak Wak

Tozeur je město v Tunisku, které je známé svým rozmanitým folklórem a tradičními řemesly, jako je výroba košíků a tkaní koberců. Mezi nejvýznamnější atrakce patří Staré město, kde se nachází řada historických budov a tržiště, kde můžete nakupovat místní suvenýry. Další oblíbenou atrakcí je oáza Chak Wak, která nabízí krásné výhledy a možnost procházek po zelených zahradách a palmových hájích.

Tozeur Market
 

Tozeur Market

Tozeurský trh je jedním z největších trhů v Tunisku a nabízí autentický zážitek z místní kultury. Nachází se v centru města a nabízí širokou škálu tradičních produktů, jako jsou koření, koberce, keramika a mnoho dalšího. Pro milovníky místních specialit je tu také velký výběr čerstvého ovoce a zeleniny. Trh je nejlepší navštívit brzy ráno, kdy je zde méně lidí a nabídka je nejširší.

Eden Palm Tresors de l'Oasis
 

Eden Palm Tresors de l'Oasis

Eden Palm Tresors de l'Oasis je oázou klidu a pohody v Tozeuru. Tento luxusní resort nabízí moderní pokoje s výhledem na palmový háj a bazén. Hosté si mohou vychutnat kulinářské speciality v restauraci s terasou nebo si odpočinout v lázních s tureckou lázní a saunou. Pro aktivní odpočinek je k dispozici fitness centrum a tenisové kurty. Tento resort je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek v tuniské poušti.

Zoo of Sahara
 

Zoo of Sahara

Tozeur je město v jihozápadním Tunisku, které leží na okraji Sahary. Je známé svými palmovými háji a tradičními berberskými domy. Navštivte místní Zoo of Sahara, kde se můžete seznámit s unikátními druhy zvířat, jako jsou gazely, pštrosi a velbloudi. Užijte si procházku v této oáze klidu a krásy, která nabízí nádherné výhledy na poušť.

Medina of Tozeur
 

Medina of Tozeur

Tozeur je malebné město v Tunisku, které se nachází v oáze uprostřed pouště. Jeho největší atrakcí je starobylá Medina, která je zapsaná na seznamu UNESCO. Procházejte se úzkými uličkami a obdivujte tradiční architekturu, která se zde zachovala dodnes. V Medině najdete také mnoho obchodů s místními suvenýry a tradičními výrobky. Navštivte Tozeur a ochutnejte atmosféru orientu.

Tozeur City Centre
 

Tozeur City Centre

Oáza Tozeur se nachází v jihozápadním Tunisku a je známá svými palmami a tradičními domy. Město je výchozím bodem pro návštěvu pouště Sahara a prozkoumání místních kasb. Pro milovníky filmu je zde muzeum a filmový festival, který připomíná natáčení Hvězdných válek v okolí Tozeuru. Místní trhy nabízejí tradiční výrobky a koření, které jsou typické pro tuniskou kuchyni.

Sahara Lounge
 

Sahara Lounge

Sahara Lounge v Tozeuru je krásné místo, kde můžete zažít nádhernou atmosféru Sahary. Tento luxusní resort nabízí prvotřídní ubytování a řadu aktivit, jako jsou výlety na velbloudech, saharské safari a mnoho dalšího. Kromě toho si zde můžete vychutnat tradiční tuniskou kuchyni a relaxovat v bazénu nebo v lázních. Sahara Lounge je ideální volbou pro ty, kteří hledají dobrodružství a zároveň chtějí relaxovat v luxusním prostředí.

Galerie Médinarts Tozeur
 

Galerie Médinarts Tozeur

Galerie Médinarts Tozeur je skvělým místem pro milovníky umění. Nachází se v srdci Tozeuru a nabízí neuvěřitelnou sbírku místních i mezinárodních umělců. Vystavené díla jsou velmi různorodá a zahrnují malby, sochy, fotografie a další formy umění. Navštivte galerii a nechte se okouzlit krásou a rozmanitostí tohoto uměleckého skvostu v Tozeuru.

Mapa

⭐ Vše (10)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Tozeur s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz