Burgos

Prodloužený víkend Burgos

Plánujete prodloužený víkend do destinace Burgos? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Burgos

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Burgos na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Museum of Human Evolution, Klášter Miraflores, Arco de Santa María a mnoho dalších. Burgos se nachází ve Španělsku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Burgos je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŠpanělskoŠpanělsko

Rychlý přehled

Stát
Španělsko
Letiště
1 letiště (RGS)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Burgos - 18 míst co vidět .

 • Museo de la Evolución Humana de Burgos
   

  Museum of Human Evolution

  Muzeum lidské evoluce v Burgosu představuje fascinující výstavu zabývající se vývojem člověka. Expozice nabízí pohled na lidskou evoluci od primitivních forem až po současného člověka. Návštěvníci si mohou prohlédnout mnoho artefaktů, kosterních pozůstatků a interaktivních modelů. Muzeum je skvělým místem pro vzdělávání a zároveň zábavu pro celou rodinu.

 • Klášter Miraflores
   

  Klášter Miraflores

  Klášter Miraflores je jednou z nejvýznamnějších památek Burgosu. Tento gotický klášter byl postaven v 15. století a je známý pro své nádherné fresky a sochy. Navštivte tuto historickou památku a procházejte se po klášterní zahradě, která nabízí klidnou atmosféru a krásné výhledy na okolní krajinu. Klášter Miraflores je stopou minulosti, kterou byste neměli přehlédnout při návštěvě Burgosu.

 • Arco de Santa María
   

  Arco de Santa María

  Arco de Santa María je jedním z nejvýznamnějších památek v Burgosu. Tento impozantní kamenný oblouk byl postaven v 16. století a sloužil jako brána do města. Dnes je to jedna z nejkrásnějších turistických atrakcí v Burgosu. Navštivte Arco de Santa María a procházejte se po historické části města, která je plná památek a krásných uliček.

 • Castle of Burgos
   

  Castle of Burgos

  Hrad v Burgosu je jednou z nejvýznamnějších historických památek v Burgosu. Tento hrad byl postaven v 9. století a je považován za jednu z nejstarších a nejvýznamnějších pevností ve Španělsku. Návštěvníci se mohou projít po starých hradbách a užít si nádherný výhled na město a okolní krajinu. Hrad v Burgosu je nezapomenutelným zážitkem pro milovníky historie a architektury.

 • San Lorenzo el Real, Burgos
   

  San Lorenzo el Real, Burgos

  Navštivte krásný kostel San Lorenzo el Real v Burgosu. Tento historický kostel z 13. století je jedním z nejvýznamnějších památek v Burgosu a jeho gotická architektura je ohromující. Vydejte se na prohlídku a obdivujte nádherné vitráže a sochy v interiéru. Pokud hledáte místo, kde se můžete zastavit a odpočinout si, San Lorenzo el Real je tím správným místem pro vás.

Počasí Burgos

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Burgos

K cestě do destinace Burgos lze využít 1 letiště.

Burgos - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
💣 1 175 Kč
Colombo - A crumbling colonial-era building is wedged between more modern structures at this intersection in Pettah, one of the oldest districts in Colombo and…
✈️ Zpátečka
👌 19 990 Kč
mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz