Kemi - Näkymä Kemiin mereltä päin.

Prodloužený víkend Kemi

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kemi? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kemi

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kemi na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Kemi Church, Jalokivigalleria, Sněhový hrad v Kemi a mnoho dalších. Kemi se nachází ve Finsku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kemi je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FinskoFinsko

Rychlý přehled

Stát
Finsko
Letiště
1 letiště (KEM)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kemi - 9 míst co vidět .

 • Kemi Church
   

  Kemi Church

  Kemi kostel je jednou z nejvýznamnějších památek města Kemi v severním Finsku. Postaven byl v roce 1902 a jeho architektura je inspirována středověkými kostely. Kostel je známý svými vysokými věžemi a malebným interiérem. Navštivte tento historický kostel a užijte si klid a pohodu v jeho prostorách.

 • Jalokivigalleria
   

  Jalokivigalleria

  Kemin Jalokivigalleria (Kemi Gemstone Gallery) je muzeum a galerie s drahokamy, včetně koruny vyrobené pro finského krále a repliky britského císařského korunovačního klenotu. Nachází se v Kemiu a nabízí návštěvníkům fascinující pohled na krásné kameny a jejich historii. Pro milovníky šperků a historie je to určitě skvělá zastávka během cesty.

 • Sněhový hrad v Kemi
   

  Sněhový hrad v Kemi

  Sněhový hrad v Kemi je jedním z největších sněhových hradů na světě a je postavený každoročně z místního sněhu. Tento hrad nabízí návštěvníkům neuvěřitelný zážitek plný sněhových soch a ledových místností. Kromě toho zde najdete i výstřední hotel, restauraci a lázně, které jsou také vytesané z ledu a sněhu. Tento hrad je ideální pro milovníky zimních sportů a pro ty, kteří hledají neobvyklé zážitky.

 • Kemi Indoor Swimming Pool
   

  Kemi Indoor Swimming Pool

  Kemi Indoor Swimming Pool je ideálním místem pro ty, kteří hledají zábavu a relaxaci. Nachází se v centru města Kemi a nabízí moderní vybavení, včetně tobogánů, saun a vířivek. Pro děti je zde samostatný bazén s atrakcemi. Kromě plavání si můžete užít i lekce aqua fitness nebo si zahrát vodní volejbal. Vstupné je velmi přijatelné a personál je vstřícný a ochotný. Určitě stojí za návštěvu!

 • Icebreaker Sampo
   

  Icebreaker Sampo

  Icebreaker Sampo nabízí nezapomenutelný zážitek. Na palubě obrovského ledolamu z 60. let si můžete užít průvodcované prohlídky, arktické plavby a lahodné jídlo. Zažijte jedinečný pocit, jak ledolam rozdrtí led a vy se můžete těšit na nádherné výhledy na arktickou krajinu. Tento zážitek určitě stojí za to!

Počasí Kemi

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kemi

K cestě do destinace Kemi lze využít 1 letiště.

Kemi - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

výhled na hlavní město Rumunska
✨ Prodloužený víkend
🎉 1 089 Kč
hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz