Prodloužený víkend Liepaja

Plánujete prodloužený víkend do destinace Liepaja? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Liepaja

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Liepaja na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Liepaja seaside park, Rose Square, Liepāja Northern Breakwater a mnoho dalších. Liepaja se nachází ve Lotyšsku přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Liepaja je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
LotyšskoLotyšsko

Rychlý přehled

Stát

Lotyšsko

Letiště

1 letiště (LPX)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Liepaja - 6 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Liepaja seaside park

  Liepaja Seaside Park je rušným rekreačním centrem obklopeným stromy a fontánami. Zahrnuje skatepark, sezónní kavárny a kulturní akce. Tento park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci s rodinou nebo přáteli. Můžete si užít piknik, projít se po pláži nebo si užít sportovní aktivity. Liepaja Seaside Park je jedním z nejkrásnějších parků v Lotyšsku a určitě stojí za návštěvu.

 • Placeholder image.
   

  Rose Square

  Liepaja je městem plným historie a kultury. Jedním z nejvýznamnějších míst je náměstí Růží, které se nachází v srdci města. Toto náměstí je obklopeno krásnou architekturou a nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých míst k prozkoumání. Zdejší památky zahrnují kostely, muzea a historické budovy. Náměstí Růží je také oblíbeným místem pro setkání s místními a ochutnání tradičních jídel a nápojů.

 • Placeholder image.
   

  Liepāja Northern Breakwater

  Liepaja Northern Breakwater je jedním z nejvýznamnějších turistických míst v Liepaji. Tento dlouhý kamenný molek chrání přístav a nabízí nádherný výhled na Baltské moře. Můžete se projít po mole, pozorovat rybáře a užít si krásné panoramatické výhledy. Pokud máte rádi moře a přírodu, navštivte Liepaja Northern Breakwater a užijte si krásné okolí.

 • Placeholder image.
   

  Artillery battery No.1 (Northern Fort)

  Baterie č. 1 (Severní pevnost) je historická vojenská pevnost v Liepaji. Tato pevnost byla postavena ve 20. století a sloužila k obraně přístavu. Dnes je tato pevnost turistickou atrakcí, kterou si návštěvníci mohou prohlédnout. Při návštěvě této pevnosti si můžete prohlédnout historické zbraně a vojenskou techniku a užít si nádherný výhled na moře.

 • Placeholder image.
   

  Liepājas muzejs

  Liepājas muzeum je jedním z nejzajímavějších muzeí v Lotyšsku. Nachází se v historické budově, která kdysi sloužila jako kasárna ruského impéria a později sovětské armády. V muzeu najdete bohatou sbírku artefaktů, dokumentů a fotografií, které dokumentují historii Liepāje a okolního regionu. Mezi nejzajímavější expozice patří sbírka námořních artefaktů a výstava věnovaná sovětské okupaci.

Počasí Liepaja

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Liepaja

K cestě do destinace Liepaja lze využít 1 letiště.

Liepaja - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Iraklio
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
🎉 1 225 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
😎 10 490 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 29 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz