Liepaja - Lutheran Church of St. Ana in Liepaja. It's Liepaja's oldest church, built in XI century. At first it was wooden, lately few times reconstructed.

Prodloužený víkend Liepaja

Plánujete prodloužený víkend do destinace Liepaja? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Liepaja

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Liepaja na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Liepaja seaside park, Rose Square, Liepāja Northern Breakwater a mnoho dalších. Liepaja se nachází ve Lotyšsku přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Liepaja je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
LotyšskoLotyšsko

Rychlý přehled

Stát
Lotyšsko
Letiště
1 letiště (LPX)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Liepaja - 6 míst co vidět .

 • Liepaja seaside park
   

  Liepaja seaside park

  Liepaja Seaside Park je rušným rekreačním centrem obklopeným stromy a fontánami. Zahrnuje skatepark, sezónní kavárny a kulturní akce. Tento park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci s rodinou nebo přáteli. Můžete si užít piknik, projít se po pláži nebo si užít sportovní aktivity. Liepaja Seaside Park je jedním z nejkrásnějších parků v Lotyšsku a určitě stojí za návštěvu.

 • Rose Square
   

  Rose Square

  Liepaja je městem plným historie a kultury. Jedním z nejvýznamnějších míst je náměstí Růží, které se nachází v srdci města. Toto náměstí je obklopeno krásnou architekturou a nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých míst k prozkoumání. Zdejší památky zahrnují kostely, muzea a historické budovy. Náměstí Růží je také oblíbeným místem pro setkání s místními a ochutnání tradičních jídel a nápojů.

 • Liepāja Northern Breakwater
   

  Liepāja Northern Breakwater

  Liepaja Northern Breakwater je jedním z nejvýznamnějších turistických míst v Liepaji. Tento dlouhý kamenný molek chrání přístav a nabízí nádherný výhled na Baltské moře. Můžete se projít po mole, pozorovat rybáře a užít si krásné panoramatické výhledy. Pokud máte rádi moře a přírodu, navštivte Liepaja Northern Breakwater a užijte si krásné okolí.

 • Artillery battery No.1 (Northern Fort)
   

  Artillery battery No.1 (Northern Fort)

  Baterie č. 1 (Severní pevnost) je historická vojenská pevnost v Liepaji. Tato pevnost byla postavena ve 20. století a sloužila k obraně přístavu. Dnes je tato pevnost turistickou atrakcí, kterou si návštěvníci mohou prohlédnout. Při návštěvě této pevnosti si můžete prohlédnout historické zbraně a vojenskou techniku a užít si nádherný výhled na moře.

 • Liepājas muzejs
   

  Liepājas muzejs

  Liepājas muzeum je jedním z nejzajímavějších muzeí v Lotyšsku. Nachází se v historické budově, která kdysi sloužila jako kasárna ruského impéria a později sovětské armády. V muzeu najdete bohatou sbírku artefaktů, dokumentů a fotografií, které dokumentují historii Liepāje a okolního regionu. Mezi nejzajímavější expozice patří sbírka námořních artefaktů a výstava věnovaná sovětské okupaci.

Počasí Liepaja

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Liepaja

K cestě do destinace Liepaja lze využít 1 letiště.

Liepaja - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 017 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz