lipsko

Prodloužený víkend v Lipsku

Plánujete prodloužený víkend v Lipsku? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Lipsku

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Lipsku na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Monument to the Battle of the Nations, St. Thomas Church, St. Nicholas Church a mnoho dalších. Lipsko se nachází ve státě Německo přibližně 0.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Lipsku je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
NěmeckoNěmecko

Rychlý přehled

Stát

Německo

Letiště

1 letiště (LEJ)

Časový posun

Stejný jako v ČR

Co vidět v Lipsku

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 24 míst, co vidět v Lipsku .

 • Monument to the Battle of the Nations
   

  Monument to the Battle of the Nations

  Památník Bitvy národů v Lipsku připomíná jednu z největších bitev v evropských dějinách. Stojí na místě, kde se v roce 1813 odehrála rozhodující bitva napoleonských válek. Památník je vysoký 91 metrů a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Navštivte expozice a dozvíte se více o historii této významné události.

 • St. Thomas Church
   

  St. Thomas Church

  Kostel svatého Tomáše v Lipsku je jedním z nejvýznamnějších historických kostelů v Německu. Tento kostel je známý především díky Johannu Sebastianu Bachovi, který zde působil jako varhaník. Každý týden se zde konají koncerty jeho hudby. Kostel svatého Tomáše je také významným místem pro náboženské obřady a slavnosti. Navštivte tento kostel a prožijte nezapomenutelný zážitek.

 • St. Nicholas Church
   

  St. Nicholas Church

  Kostel svatého Mikuláše v Lipsku je jednou z nejvýznamnějších památek města. Tento gotický kostel byl postaven v 16. století a nabízí návštěvníkům krásné výhledy na okolní krajinu. Interiér kostela je zdoben bohatými freskami a sochami. Pokud hledáte klidné místo pro zamyšlení, kostel svatého Mikuláše je tou správnou volbou.

 • Leipzig Panometer
   

  Leipzig Panometer

  Leipzický Panometer je fascinující kulturní zážitek, který nabízí jedinečný pohled na historické a moderní aspekty Lipska. Obrovské panoramatické malby vytvářejí iluzi reality a přenáší návštěvníky do minulosti. Výstavy se pravidelně mění, takže se vždy najde něco nového k prozkoumání. Navštivte Panometer a nechte se unést do jiného světa!

 • Bach-Museum Leipzig
   

  Bach-Museum Leipzig

  Vstupte do světa Johanna Sebastiana Bacha v Bach-Museum v Lipsku. Toto muzeum nabízí jedinečný pohled na život a dílo jednoho z nejvýznamnějších hudebních skladatelů v historii. Prozkoumejte expozice, které vám ukážou, jak Bachova hudba ovlivnila nejen jeho současníky, ale také moderní hudbu. Pro milovníky klasické hudby je návštěva Bach-Museum v Lipsku nezapomenutelným zážitkem.

Počasí v Lipsku

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Lipsko

K cestě do destinace Lipsko lze využít 1 letiště.

Ubytování v Lipsku

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Malta - zátoka
✨ Víkendovka
🔥 1 140 Kč

Zimní víkendy na Maltě

Malta
Před 36 minutami
Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
💣 1 860 Kč
Pisa
✨ Víkendovka
🚀 958 Kč
Hurghada
🌴 Dovolená
😎 9 965 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
lisabon
milan
🤘 Multi-city
😍 2 425 Kč
rim-pohled
✨ Víkendovka
🎉 1 335 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz