Palma de Mallorca

Prodloužený víkend v Palma de Mallorca

Plánujete prodloužený víkend v Palma de Mallorca? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Palma de Mallorca

Vydejte se na nezapomenutelný víkend na Mallorce. Kde koupit letenky, co vidět a jaké památky při návštěvě Mallorcy během prodlouženého víkendu nevynechat?
ŠpanělskoŠpanělsko
🌲 Příroda
⛱️ Písečné pláže
🌊 Moře
🏛️ Architektura

Rychlý přehled

Stát

Španělsko

Letiště

1 letiště (PMI)

Časový posun

Stejný jako v ČR

Co vidět v Palma de Mallorca

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 25 míst, co vidět v Palma de Mallorca .

 •  

  Palma Aquarium

  Palma Aquarium je jedním z největších akvárií ve Španělsku a nabízí neuvěřitelný pohled na podmořský svět. S více než 8 000 mořskými tvory a 700 druhy ryb, je to skvělé místo pro rodinný výlet. Užijte si den plný zábavy a dobrodružství, ať už se potápíte mezi korály nebo pozorujete žraloky v tunelu. Palma Aquarium je nezapomenutelný zážitek pro každého návštěvníka Mallorky.

 •  

  Castell de Bellver

  Castell de Bellver je jedinečným příkladem středověké architektury na Mallorce. Nachází se na kopci s krásným výhledem na město Palma de Mallorca. Tento zámek byl postaven v 14. století a sloužil jako královský palác, vojenská pevnost a vězení. Interiér zahrnuje muzeum s mnoha historickými artefakty. Navštivte Castell de Bellver a prozkoumejte tuto fascinující historickou památku.

 •  

  Katedrála Panny Marie

  Katedrála Panny Marie v Palma de Mallorca je jednou z nejvýznamnějších památek na ostrově. Její gotická architektura a impozantní rozměry návštěvníky uchvátí. Katedrála se vynořuje z historického centra města a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Navštivte toto nádherné místo a prozkoumejte jeho historii, umění a kulturu.

 •  

  Plaça Major

  Plaça Major je náměstí v centru Palma de Mallorca. Toto historické náměstí je plné kaváren a restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality. Obklopeno nádhernou architekturou, je to ideální místo pro procházku a užití si atmosféry města. V létě se zde konají různé kulturní akce a festivaly. Nezapomeňte navštívit trh Mercat de l'Olivar v blízkosti náměstí.

 •  

  Llotja de Palma

  Llotja de Palma je historická budova v centru Palmy de Mallorca, která sloužila jako obchodní burza pro místní rybáře a obchodníky s olejem. Dnes se zde nachází kulturní centrum a galerie, kde můžete obdivovat místní umělecká díla. Budova je postavena v gotickém stylu a nabízí nádhernou architekturu a atmosféru. Navštivte Llotju de Palma a prozkoumejte historii města.

Počasí v Palma de Mallorca

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Palma de Mallorca

K cestě do destinace Palma de Mallorca lze využít 1 letiště.

Ubytování v Palma de Mallorca

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 11 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz