Pau

Prodloužený víkend Pau

Plánujete prodloužený víkend do destinace Pau? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Pau

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Pau na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Château de Pau, Musee des Beaux Arts, Musée Bernadotte a mnoho dalších. Pau se nachází ve Francii přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Pau je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (PUF)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Pau - 10 míst co vidět .

 • Château de Pau
   

  Château de Pau

  Château de Pau je nádherný hrad v jihozápadní Francii, který se nachází v historickém městě Pau. Tento hrad sloužil jako královské sídlo v minulosti a dnes je otevřen pro veřejnost k prohlídce. Uvnitř hradu se nachází mnoho historických artefaktů a uměleckých děl, které připomínají bohatou historii tohoto místa. Navštivte tento krásný hrad a prožijte nezapomenutelný zážitek.

 • Musee des Beaux Arts
   

  Musee des Beaux Arts

  Muzeum krásných umění v Pau nabízí jedinečnou příležitost prohlédnout si sbírky uměleckých děl od středověku až po moderní umění. Navštivte toto muzeum a objevte umělecké klenoty a historické artefakty, které odrážejí bohatou kulturu a historii Pau a celého regionu. Vstupné je přijatelné a výstavy jsou vždy velmi zajímavé a informativní.

 • Musée Bernadotte
   

  Musée Bernadotte

  Navštivte Musée Bernadotte v Pau a objevte fascinující příběh francouzského maršála Jeana-Baptista Bernadotta, který se stal králem Švédska a Norska. Muzeum obsahuje unikátní sbírku artefaktů a dokumentů, které přibližují jeho život a kariéru. Vstupné je přijatelné a určitě stojí za to. Nezapomeňte si koupit suvenýr v muzejním obchodě.

 • Acrobranches de la Foret des Vert Tiges
   

  Acrobranches de la Foret des Vert Tiges

  Acrobranches de la Foret des Vert Tiges v Pau je skvělou aktivitou pro celou rodinu. V této lesní oblasti se můžete vydat na adrenalinovou cestu plnou lanových mostů, lanových překážek a ziplinů. Zdejší výhledy na okolní krajinu jsou nádherné a zážitek z této zábavy vám zůstane v paměti navždy. Vstupenky si můžete zakoupit online předem, aby jste si zajistili své místo na této populární atrakci.

 • Mediatheque Andre Labarrere
   

  Mediatheque Andre Labarrere

  Mediatheque Andre Labarrere je moderní knihovna v centru města Pau. Tento kulturní středisko nabízí široký výběr knih, filmů a hudebních nahrávek. Pro návštěvníky jsou k dispozici i počítače s připojením na internet. Navštivte tuto knihovnu a prožijte si relaxační odpoledne v klidném prostředí, kde se můžete nechat inspirovat novými příběhy a zážitky.

Počasí Pau

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Pau

K cestě do destinace Pau lze využít 1 letiště.

Pau - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
Belfast
londyn
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Riga
✈️ Zpátečka
🎉 878 Kč
tenerife
pláž v agadiru, maroko
🤘 Multi-city
🔥 2 069 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
mykonos
Pohled na Athény
🤘 Multi-city
🚀 2 422 Kč
Katánie
✈️ Zpátečka
💣 1 284 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz